Oprava: Real-Time krychle selhání zpracovat míra definovaná jako odlišný počet

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 294535 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Chyba #: 10884 (Plato7.x)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zpracovat krychle v reálném čase, které používá funkci Odlišný počet jako typ agregace pro rozměr, nastane následující chybová zpráva:
CREATE UNIQUE INDEX ukončeno, protože byl nalezen duplicitní klíč pro index < Název Indexu >. Nejvýznamnější primární klíč je < Název Klíče >. Příkaz byl ukončen.

Příčina

Rozhodnutí Support Objects (DSO) generuje nesprávně příkazu CREATE INDEX. Pole Odlišný počet vlevo vypnout, které potom způsobí chybovou zprávu dojít.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro 2000 Microsoft SQL Server (Analysis Services součásti - Sql2kasp1.exe). Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v SQL Server 2000 Analysis Services verze 8.0. Tento problém byl poprvé opraven v Analysis Services součásti z Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1.

Další informace

SQL Server Books Online; téma: "v reálném čase krychlí"

Vlastnosti

ID článku: 294535 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbssas800sp1fix KB294535 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:294535

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com