Düzeltme: Distinct sayı tanımlanmış bir ölçü ile işlem gerçek zamanlı küpleri başarısız.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 294535 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
# Hata: 10884 (Plato7.x)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Ölçü için bir toplama türü olarak Distinct Say işlevini kullanan gerçek zamanlı bir kübü işlemek, aşağıdaki hata iletisini oluşur:
CREATE UNIQUE INDEX, yinelenen bir anahtar dizininde < Dizin Adı > bulunamadığından sonlandırıldı. En önemli birincil < Anahtar Adı > anahtardır. Ifade sonlandırıldı.

Neden

Karar destek nesneleri (DSO), yanlış CREATE INDEX deyimi oluşturur. Distinct sayısı alanı, devre dışı bırakılır sonra oluşmaya hata iletisine neden oluyor.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft SQL Server 2000 (Analiz Hizmetleri bileşenleri - Sql2kasp1.exe) için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290211BILGI: en son SQL Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services sürüm 8.0 bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Çözümleme Hizmetleri bileşenleri, Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

SQL Server Books Online'da; konu: "gerçek zamanlı küpleri"

Özellikler

Makale numarası: 294535 - Last Review: 30 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbssas800sp1fix KB294535 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:294535

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com