Як увімкнути та сценарій виконання команди «Запуск від імені» під Вільний час запуску програми в Windows

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 294676 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Важливе протокол IMAP для користувачів Windows XP: Підтримка для цього продукту закінчується 8 квітня 2014 року. Щоб переконатися, що ви будете отримувати всі важливі оновлення системи безпеки для Windows, які слід оновити до більш пізньої версії Windows 7, наприклад.

Для отримання додаткових відомостей зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Завершується підтримка деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У Microsoft Windows 2000 та Windows XP можна запускати програми від імені іншого користувача, ніж той, який увійшов користувача. Для цього у Windows 2000 має бути запущено служби RunAs, і для цього у Windows XP, має бути запущено Вторинний вхід до служби. Дві застосунок-служба, ту саму службу, але вони використовують різні імена. У цій статті описується Увімкнення та сценарій виконання команди Запуск від імені » на комп'ютері під керуванням Windows 2000 або Windows XP на комп'ютері.

Вимоги

 • На комп'ютері під керуванням версії Windows 2000 або Windows XP.
 • Адміністративних дозволів на комп'ютері.

увімкнути RunAs службу на комп'ютері під керуванням Windows 2000 або Вторинний вхід до служби на комп'ютері під керуванням Windows XP

Щоб ми ввімкнути службу RunAs для вас, відвідати на "Виправити це для мене"розділу. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб вирішити цю проблему самостійно, відвідайте на "Дозвольте мені це виправити себе"розділу.

Виправити це для менеЩоб автоматично виправити цю проблему, натисніть на це виправити кнопка або посилання. Натисніть запустити в на <b00> </b00>завантаження файлудіалоговому вікні і виконайте інтерактивні елементи, зазначені в виправити це майстра.


Вирішити цю проблему
Microsoft Fix it 50404


Примітки
 • Цей майстер може бути англійською мовою, тільки. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows.
 • Якщо ви не на комп'ютері, який має проблеми, зберегти виправити це рішення на флеш-пам'яті або компакт-Диска і запустіть його на комп'ютері, який має проблеми.

Далі, відвідайте на "Чи вирішено проблему?"розділу.Дозвольте мені це виправити себе

За промовчанням, потрібний для запуску команди Запуск від імені » виконується автоматично під Вільний час інсталяції Windows. Однак, послуга може бути відключений адміністратором. Якщо службу вимкнено, можна ввімкнути службу знову. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. увійти до системи як адміністратор або увійти як користувач, який має адміністративних дозволів.
 2. Клацніть правою кнопкою миші піктограму Мій комп’ютер-зразок і виберіть команду керування.
 3. У керування комп'ютером розгорніть вузол служб і застосунків і натисніть кнопку послуг.
 4. Виконайте одну з наступних кроків, в залежність завдання від операційної системи, що у вас є:
  • Windows 2000: В області відомостей клацніть правою кнопкою миші RunAs обслуговування і виберіть пункт Властивості.
  • Windows XP: В області відомостей клацніть правою кнопкою миші Вторинний вхід до служби і виберіть пункт Властивості.
 5. У діалоговому вікні Властивості встановити Тип запуску на Автоматичнета натисніть кнопку почати.
 6. Після завантаження комп'ютера служби, натисніть кнопку ОК , щоб закрити діалогове вікно Властивості а потім закрийте керування комп'ютером.
Послуга, яка необхідна для запуску команди Запуск від імені » зараз працює на вашому комп'ютері.

сценарій виконання команди Запуск від імені» за допомогою клавіш

 1. Знайдіть потрібного ярлика. Натисніть кнопку почати, программыі знайдіть потрібного ярлика в меню програми .

  Якщо ярлик розташований не в папці програми» меню « Пуск », перейдіть до правильного розташування ярлика.
 2. Натисніть клавішу SHIFT і утримуйте під Вільний час клацніть правою кнопкою миші ярлик елемент, натисніть кнопку запустити як.
 3. Виконайте одну з наступних кроків, в залежність завдання від операційної системи, що у вас є:
  • Windows 2000: У Запустити як інший користувач, введіть у ім'я користувача, Пароль, і Домені натисніть кнопку ОК.
  • Windows XP: Запуск від імені, виберіть варіант наступний користувач , тип або виберіть в ім'я користувача, типу в Парольі натисніть кнопку ОК.

Чи вирішено проблему?

Виправлення неполадок

 • Під Вільний час спроби запустити програму, таких як MMC або на панелі управління, з мережного розташування за допомогою команди Запуск від імені », його може не вдатися, якщо облікові дані, використані для підключення до мережної відрізняються від тих, що використовуються, щоб запустити програму. Облікові дані, які використовуються для запуску програми може бути не в змозі отримати доступ до ж спільній мережній папці.
 • Дві застосунок-служба у Windows 2000 прийняти тільки автентифікація за допомогою пароля. Якщо системні політики потребують смарт-карток для входу, потім команди Запуск від імені » не буде працювати. Автентифікації смарт-картка можуть використовуватися з команди Запуск від імені » у Windows XP.
 • Команди Запуск від імені » не може використовуватися з обліковим записом LocalSystem у Windows XP з пакетом оновлень 2.

Властивості

Номер статті: 294676 - Востаннє переглянуто: 19 червня 2014 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
Ключові слова: 
kbhowto kbhowtomaster kbui kbmsifixme kbfixme kbmt KB294676 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 294676

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com