Dyskusję na temat dostępności funkcji szybkiego przełączania użytkowników

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 294739 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

W tym artykule opisano różne scenariusze, w którym Funkcja szybkiego przełączania użytkowników jest dostępna. Dostępność użytkownika Fast Funkcja przełączania zależy od następujących czynników:
 • Wersja systemu Windows, który został zainstalowany
 • Konfiguracja sieci (grupa robocza lub domena)
 • Zasoby komputera
 • Typ oprogramowania innej firmy, która została zainstalowane

Więcej informacji

Funkcja szybkiego przełączania użytkowników jest dostępna w systemie Microsoft Windows XP Professional i Windows XP Home Edition w warunkach, które są opisane w poniższych sekcjach.

System Windows XP Home Edition

 • Ta funkcja jest zawsze dostępna, jeśli nie używasz produkt innej firmy, który zamienia identyfikator graficzny Microsoft i Plik uwierzytelniania (Msgina.dll).
 • Ta funkcja jest włączona domyślnie na komputerach z więcej niż 64 MB pamięci RAM.
 • Ta funkcja może być włączona lub wyłączona w Panelu sterowania. Aby to zrobić, kliknij przycisk Konta użytkowników, a następnie kliknij przycisk Zmień sposób logowania użytkowników na lub wyłączanie.

System Windows XP Professional

 • Ta funkcja jest dostępna tylko, jeśli komputer nie jest członkiem systemu Microsoft Windows NT, Windows 2000 lub Microsoft Windows Server 2003 domena i nie używasz innej firmy, który zastępuje identyfikacji graficznym firmy Microsoft i plik uwierzytelniania (Msgina.dll).
 • Ta funkcja jest włączona domyślnie na komputerach z więcej niż 64 MB pamięci RAM, które nie są przyłączone do domeny.
 • Ta funkcja może być włączona lub wyłączona w Panelu sterowania. Aby to zrobić, kliknij przycisk Konta użytkowników, a następnie kliknij przycisk Zmień sposób logowania użytkowników na lub wyłączanie (na komputerach nie przyłączonych do domeny).

Inne ograniczenia funkcji szybkiego przełączania użytkowników

Zasoby komputera

Funkcja szybkiego przełączania użytkowników mogą nie działać, jeśli zasoby komputera niewystarczające, aby utworzyć nowego wątku usługi Winlogon. Jest za mało zasobów, system może przestać odpowiadać (zawiesić się), system może się zablokować komputer lub użytkownik może pojawić się błąd aplikacji Userinit.exe i następujący komunikat o błędzie:
Nie można poprawnie zainicjować aplikacji (0xc000012d)
W te przypadki niektórzy użytkownicy muszą się wylogować komputer lub należy zamknąć niektóre programy, aby zwolnić zasoby komputera.

Graficzna identyfikacja i uwierzytelnienie produkty innych producentów

Plik Msgina.dll współdziała z usługi Winlogon udostępnić ekran powitalny i funkcja szybkiego przełączania użytkowników. Strony trzeciej oprogramowanie można zastąpić bieżące graficznego Identyfikacja i uwierzytelnienie dane o swoich własnych danych graficznych Identyfikacja i uwierzytelnienie. Szybka Funkcja przełączania użytkowników i ekran powitalny firmy Microsoft nie są dostępne Jeśli Korzystanie z innej firmy, który zastępuje przedstawiane w formie graficznej firmy Microsoft Identyfikacja i uwierzytelnienie plik (Msgina.dll).

Aby uzyskać więcej informacji o przywracaniu oryginalny identyfikator graficzny i uwierzytelniania pliku, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
302346Domyślnego interfejsu logowania systemu Windows mogą nie pojawiać się po zainstalowaniu innych firm Program

Właściwości

Numer ID artykułu: 294739 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbinfo kbmt KB294739 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:294739

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com