MS01-044: IIS načítá rozšíření ISAPI V rámci procesu i pokud je aplikace označena k vysoké izolaci

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 294774 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud ISAPI DLL má stejný název jako DLL, která je uvedena v položce metabáze InProcessIsapiApps, načte Internetová informační služba (IIS) i v případě, že aplikace je označena k vysoké izolaci ISAPI rozšíření v proces.

Příčina

Při IIS čte seznam InProcessIsapiApps z metabáze, provede dvě kopie každé položky: jednu kopii celou cestu a jednu kopii pouze DLL. To umožňuje odpovídající relativní cestu.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, opatřete si opravu hotfix uvedenou v této části nebo balíček Windows 2000 Security Rollup Package 1 (SRP1). Další informace o balíčku SRP1 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
311401Opravný balíček Security Rollup Package 1 (SRP1) pro systém Windows 2000, leden 2002
Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000
Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q301625_W2K_SP3_x86_en.exe now
Poznámka: tuto opravu lze nainstalovat do systémů Windows 2000 Service Pack 1 nebo Windows 2000 Service Pack 2. Kumulativní oprava zabezpečení je nutné znovu použít po instalaci systému Windows 2000 Service Pack.

Datum vydání: 15. srpna 2001

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů. Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:
  Date    Time  Version    Size   File name
  ----------------------------------------------------
  31-May-2001 15:32 5.0.2195.3649 353,040 W3svc.dll
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že tento problém může určitým způsobem ohrozit zabezpečení Internetová informační služba 5.0.Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows 2000 Service Pack 3.

Další informace

Tato oprava také obsahuje opravy pro problémy popsané v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
297860Souhrnná aktualizace zabezpečení služby IIS 5.0 a serveru IIS 4.0 vydaná po vydání aktualizace Windows NT 4.0 SP5 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Další informace o této chybě zabezpečení naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/ms01-044.mspx
Další informace o získání opravy hotfix pro produkt Windows 2000 Datacenter Server získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
265173Program pro podporu serveru Datacenter a produkt Windows 2000 Datacenter Server
Další informace o instalaci více oprav hotfix pouze s jedním restartováním počítače naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
296861Instalace více aktualizací nebo oprav hotfix pro systém Windows s pouze jedním restartováním počítače

Vlastnosti

ID článku: 294774 - Poslední aktualizace: 2. února 2014 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Information Services 5.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbsechack kbsecurity kbsecvulnerability kbwin2000presp3fix kbwin2000sp3fix KB294774 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:294774

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com