Як вимкнути Internet Explorer "Показати дружні повідомлень про помилки HTTP" функцію на стороні сервера

Переклади статей Переклади статей
Ця стаття містить покрокові різні методи, щоб вимкнути функцію "Показувати дружні повідомлень про помилки HTTP" на сервері. Примітка. Якщо ви кінцевого користувача, ви можете звернутися Спосіб 1 Щоб вимкнути функцію "Показувати дружні повідомлень про помилки HTTP" веб-переглядачі. Або, ви повинні звернутися до адміністратора веб-сайту для того, щоб повідомити їм, що це помилка в цю URL-адресу.
Ми настійно рекомендуємо, щоб усі користувачі виконали оновлення до інформаційних служб Інтернету (IIS) версії 7.0 під керуванням Microsoft Windows Server 2008. Служби IIS 7.0 значно підвищують безпеку веб-інфраструктури. Щоб отримати додаткові відомості про розділи з безпеки служб IIS, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/TechNet/Security/prodtech/IIS.mspx
Щоб отримати додаткові відомості про служби IIS 7.0, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.IIS.net/default.aspx?tabid=1

У цій статті

Show all imageПоказати всіHide all imageПриховати всі

Про Internet Explorer "дружні" помилка протокол IMAP

Під Вільний час доступу до веб-сторінок у браузері Internet Explorer, сам текст HTTP 500 протокол IMAP, що надсилається до браузера може бути замаскована протокол IMAP "дружні" помилку Internet Explorer. Хоча можна вимкнути цю функцію вручну для кожного клієнта, у цій статті також надає кілька серверної обхідні шляхи, щоб перешкоджати відображення повідомлень про помилки "дружні".

Згідно специфікації HTTP 1.1 інформаційних служб Інтернету (IIS) 5.0 повертає код стану 500 за будь-відповідь, який не обробляється іншої 1xx, 2xx, 3xx, 4xxабо 5xx код стану, таких як "переміщено 302 - об'єкт", або "404 - файл не знайдено". Тому що IIS 4.0 не суворо дотримуються RFC 2616, повертається активний сервер сторінок ASP-based Microsoft Visual Basic скрипти видання (VBScript) помилки з кодом стану 200 чоловік.

Кілька кодів часто бачиться статус має "зрозумілі" протокол IMAP про помилки що браузер Internet Explorer відображає та які ефективно маска фактичного тексту протокол IMAP, що сервер надсилає. Однак, ці «зрозумілі"повідомлення про помилки лише відображаються, якщо відповідь, що надсилається до клієнта є меншим або дорівнює вказаному поріг. Наприклад, щоб побачити точний текст HTTP 500 відповідь, довжина вмісту повинне перевищувати 512 байт.

Для відображення фактичного протокол IMAP, що веб-сервер надсилає використовується один з наступних методів.

Метод 1: Вимкнути в дружній протокол IMAP про помилку в Internet Explorer

 1. Вимкніть настройку дружні помилка протокол IMAP у на browseras наступним чином:
  1. У браузері Internet Explorer на в Інструменти меню, натисніть Властивості оглядача.
  2. На в Розширений Вкладка, віком до Перегляд розділ, натисніть Очистити в Показати зрозумілих повідомлень про помилки HTTP Установіть прапорець і натисніть кнопку Гаразд.
  3. Закрийте браузер.
 2. Використовувати Internet Explorer адміністрації Kit або SystemPolicies натиснути на Показати зрозумілих повідомлень про помилки HTTP параметр аж до клієнтів. Для отримання додаткової інформації про те, як toconfigure "Custom ASP помилки" функцію, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
  http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/IE/bb219517.aspx

Метод 2: Увімкнення та настроювання функцію "Custom ASP помилки" у службі IIS

 1. За допомогою "Custom ASP помилки" функції в IIS 5.0 pad theresponse, що сервер відправляє з достатню кількість символів для перевизначення friendlyerror повідомлень. Щоб завантажити функція "Custom ASP помилки", відвідайте thefollowing веб-сайті Microsoft:
  http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/bb727138.aspx
 2. Реалізувати цей параметр заповнення. Щоб зробити це, використовуйте на VBScript Рядок функція повертає рядок зі знаком, який є onemore, ніж у ErrorThreshold що Internet Explorer використовується для відображення протокол IMAP про помилку дружні. Наприклад, додайте наступні рядки безпосередньо перед тег 500-100.asp:
  <% Response.Write String(513, "_") %>
  					
 3. Настроювання загальних 500 помилку використовувати Тип = URL і замість того, 500-100.asp Тип = за промовчанням. Типово 500 помилки налаштовано на сценарій виконання Тип = за промовчанням. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  224070 Створення настроюваного ASP сторінки помилок
  Примітка. IIS внутрішньо обробляє деякі відповіді HTTP 500, які надсилаються до клієнта як ще один код статусу HTTP. Що код внутрішнього стану змінюється 500 перед надсиланням відповідь на клієнта. Так стоїть справа з ASP Response.Status метод. У цих випадках користувальницький код помилки ASP не є checkedin IIS. Щоб обійти ці ситуації, використовувати інтерфейс ApplicationProgramming Інтернету сервера (ISAPI) фільтр, який визначає код стану цього issent клієнтові після того, як IIS обробляє сторінки.

Спосіб 3: За допомогою фільтра ISAPI Padresponse.exe pad відповідь у службі IIS

За допомогою фільтра ISAPI, що сили довжина вмісту всіх відповідей HTTP 500 бути більший за 512 байт, ефективно оббивка всі 500 відповіді, так що вони є досить великий, щоб проігнорувати настройки "дружні" помилка в Internet Explorer. Padresponse.exe є приклад фільтра ISAPI (і його вихідний код), яке наочно демонструє те, як pad відповідь, що надсилається до клієнта (на основі отримання код статусу HTTP 500).

У Центрі завантаження Microsoft для завантаження пропонується такий файл:
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити Padresponse.exe Тепер
Дата випуску: 27 квітня 2001 року.

Щоб отримати додаткові відомості про завантаження файлів підтримки Microsoft клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
119591 Як отримати файли підтримки Майкрософт від інтерактивних служб
Цей файл перевірено на наявність вірусів. корпорація Майкрософт використала поточне Підтримка програмного забезпечення для виявлення вірусів, доступне на Вільний час публікації файлу. Файл зберігається на захищених серверах, які допомагають запобігти будь-яких несанкціонованих змін до файлу.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
261200 HTTP 500 помилка відображає замість помилку ASP від 500-100.asp
150312 HOWTO: Встановити послугами бібліотеки динамічного компонування фільтр ISAPI
Щоб отримати додаткові відомості про специфікацію HTTP 1.1 відвідайте такий веб-сайт:

RFC 2616
Щоб отримати додаткові відомості про всі коди стану, які відображають зрозумілі протокол IMAP про помилки і реєстру місце для відповідного помилка поріг для перевизначення що зрозуміле протокол IMAP клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
218155 Опис гіпертексту транспортного протоколу протокол IMAP про помилки

Про цю статтю

Номер статті: 294807
Останній відгук: 19 червня 2014 р.
Застосовується до:: Microsoft Internet Information Server 4.0, Microsoft Internet Information Services 5.0, Microsoft Internet Information Services 5.1
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 294807
Ви хотіли б поділитися відгуком про цю статтю?
 

Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.