Artikli ID: 294871 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Selles artiklis kirjeldatakse automaatvärskendusfunktsiooni, Microsoft Windows 7, Windows Vista ja Windows XP.

Lisateavet automaatsete värskenduste operatsioonisüsteemis Windows 7 klõpsake allolevat linki, et vaadata artiklit Microsofti Website:

Windowsi automaatse värskendamise mõistmine

Automaatsed värskendused Windows Vistas lisateabe saamiseks klõpsake allolevat linki, et vaadata artiklit Microsofti Website:
Windowsi automaatse värskendamise mõistmine

Lisateave

Automaatvärskenduste funktsiooni on kaasas Windows 7, Windows Vista ja Windows XP. Automaatvärskenduste funktsiooni Windows saab automaatselt hoida arvuti end kursis viimaseid uuendusi ja täiustusi. Sa ei pea enam otsida kriitilisi värskendusi ja teavet; Windowsi tarnib neid otse arvutisse. Windows tuvastab teie võrgusoleku ja kasutab teie Interneti-ühendust Windows Update'i veebisaidilt või Microsoft Update'i veebisaidilt allalaaditavaid faile otsida. Iga kord, kui uued värskendused on saadaval, kuvatakse ikoon olekualal.

Saate määrata, kuidas ja millal soovite Windows arvuti värskendamiseks. Näiteks saate seadistada Windowsi automaatselt alla laadida ja installida värskendusi määratud ajakava järgi. Või lasta Windowsil teid teavitada, kui see leiab selle arvuti jaoks värskendusi saadaval. Seejärel laadib Windows värskendused taustal. Nii saate segamatult tööd jätkata. Pärast seda, kui allalaadimine on lõpule jõudnud, kuvatakse ikoon olekualal sõnumiga, et värskendused on installimiseks valmis. Ikooni või teate klõpsamisel saate uusi värskendusi installida mitu lihtsat sammu. Kui te ei installi spetsiifiline värskendus, mis on alla laaditud, kustutab Windows selle faili arvutist. Kui sa muudad oma meelt hiljem, saate alla laadida värskendus uuesti tagasilükatud värskendused taastada.

Automaatvärskenduste konfigureerimise kohta lisateabe saamiseks vaadake artikli alla oma Windowsi versiooni jaoks.

Windows 7puhul klõpsake allolevat linki, et vaadata artiklit Microsofti Website:
Muutmine, kuidas Windows installib või teavitab teid värskendustest
Windows Vistaklõpsake allolevat linki, et vaadata artiklit Microsofti Website:
Muutmine, kuidas Windows installib või teavitab teid värskendustest
Windows XP, kliki allolevale lingile, et vaadata artiklit Microsofti Website:
306525 Kuidas konfigureerida ja kasutada automaatvärskendusi operatsioonisüsteemis Windows
Lisateabe saamiseks kuidas konfigureerida automaatvärskendusfunktsiooni abil Rühmapoliitika või registrisätete abil, klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
328010Automaatvärskenduste konfigureerimine rühmapoliitika või registrisätete abil
Lisateavet automaatne ajastamine Värskendusi, klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
327838Windows Server 2003, Windows XP ja Windows 2000 automaatsete värskenduste ajastamine

Märkused:

 • Automaatvärskenduste sätete muutmiseks peate olema logitud administraatorina või administraatorite rühma liikmena. Kui arvuti on ühendatud võrku, süsteemipoliitika võib ka takistada teil selle toimingu lõpuleviimisel.
 • Windows võib teilt pärast arvuti taaskäivitamist teatud komponentide installimist. Taaskäivitage arvuti, kui teilt küsitakse; Vastasel juhul arvuti ei pruugi õigesti töötada.
 • Alati teatud värskenduste installimist Windows Update'i veebisaidilt või Microsoft Update'i veebisaidilt. Windowsi värskenduste kataloogist ja Microsofti värskenduste kataloogist on olemas kogenud kasutajatele ja administraatoritele, kes tahavad alla laadida värskendusi hiljem paigaldada või paigaldada üks või mitu arvutit, mis töötavad Windows 7, Windows Vista ja Windows XP.
 • Kuidas alla laadida värskendusi Windows Update'i kohta lisateabe Kataloogi, klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
  323166Kuidas ja draiverite Windowsi värskenduste kataloogist värskendusi alla laadida
 • IT-asjatundjad saavad kasutada ka Automaatsete värskenduste funktsioon ja Windows Update või Microsoft Update oma ettevõtte võrgus oleva serveri konfigureerimiseks pakuks ettevõtte serveritele ja klientidele värskendusi. Seda funktsiooni saab kasulik keskkondades, kus Mõnel kliendil või serveril on juurdepääs ka Internet, või kui väga juhitakse keskkonda ning ettevõtte administraator peab katse enne juurutamist neid värskendusi.
 • Lisateavet Windows Update'i tõrkeotsing küsimuste või Microsoft Update'i küsimusi, külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
  http://Update.microsoft.com/windowsupdate/v6/Troubleshoot.aspx

Atribuudid

Artikli ID: 294871 - Viimati läbi vaadatud: 25. aprill 2013 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Update
Märksõnad: 
kbwindowsupdatev6 kbwindowsupdatev4 kbdownload kbenv kbinfo kbupdate kbmt KB294871 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 294871

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com