Номер статті: 294871 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описано компонент "Автоматичні оновлення" операційних систем Microsoft Windows 7, Windows Vista та Windows XP.

Докладні відомості про автоматичні оновлення в ОС Windows 7 див. у статті на веб-сайті корпорації Майкрософт за таким посиланням:

Основні відомості про автоматичне оновлення Windows

Докладні відомості про автоматичні оновлення в ОС Windows Vista див. у статті на веб-сайті корпорації Майкрософт за таким посиланням:
Основні відомості про автоматичне оновлення Windows

Додаткові відомості

Компонент "Автоматичні оновлення" входить до складу операційних систем Windows 7, Windows Vista й Windows XP. За допомогою цього компонента Windows автоматично встановлює на комп’ютері останні оновлення та вдосконалення. Завдяки цьому більше не потрібно шукати критичні оновлення та інформацію; система Windows завантажує їх просто на комп’ютер. ОС Windows визначає наявність підключення до Інтернету та шукає оновлення на веб-сайті Windows Update або Microsoft Update. Щоразу, коли з’являються нові доступні оновлення, в області сповіщень відображається спеціальна піктограма.

Ви можете зазначити, як і коли оновлювати систему комп’ютера. Наприклад, ви можете настроїти ОС Windows так, щоб автоматично завантажувати й інсталювати оновлення за визначеним розкладом. Крім того, ОС Windows може повідомляти користувача про наявність доступних оновлень. Після цього оновлення завантажуватимуться у фоновому режимі, що дає змогу не переривати роботу. Коли завантаження буде завершено, в області сповіщень відобразиться піктограма й повідомлення про те, що оновлення готові до інсталяції. Щоб почати інсталяцію, достатньо клацнути цю піктограму або повідомлення й виконати кілька простих дій. Якщо ви вирішите не інсталювати певне завантажене оновлення, ОС Windows видалить відповідні файли з комп’ютера. При потребі оновлення можна завантажити повторно, відновивши відхилені оновлення.

Докладні відомості про настроювання компонента "Автоматичні оновлення" див. у статті нижче для своєї версії Windows.

Для ОС Windows 7 див. статтю на веб-сайті корпорації Майкрософт за таким посиланням:
Змінення способу інсталяції оновлень або сповіщення про них системою Windows
Для ОС Windows Vista див. статтю на веб-сайті корпорації Майкрософт за таким посиланням:
Змінення способу інсталяції оновлень або сповіщення про них системою Windows
Для ОС Windows XP див. статтю на веб-сайті корпорації Майкрософт за таким посиланням:
306525 Настроювання та використання автоматичних оновлень в ОС Windows
Докладні відомості про настроювання автоматичних оновлень за допомогою вищезгаданих методів див. у такій статті бази знань Microsoft:
328010 Настроювання автоматичних оновлень за допомогою групової політики або параметрів реєстру
Докладні відомості про планування автоматичних оновлень див у такій статті бази знань Microsoft:
327838 Планування автоматичних оновлень в ОС Windows Server 2003, Windows XP й Windows 2000

Примітки.

 • Змінювати параметри автоматичних оновлень може тільки адміністратор або член групи "Адміністратори". Якщо комп’ютер підключено до мережі, виконанню цієї процедури можуть перешкоджати настройки мережевої політики.
 • Після інсталяції деяких компонентів може знадобитися перезапустити комп'ютер. Перезапустіть комп'ютер, коли це буде запропоновано. Якщо цього не зробити, комп'ютер може не працювати належним чином.
 • Ви завжди можете інсталювати окремі оновлення за допомогою веб-сайту Windows Update або Microsoft Update. Каталоги Windows Update і Microsoft Update доступні для досвідчених користувачів і адміністраторів, яким потрібно завантажити оновлення й інсталювати їх згодом, або ж інсталювати їх на один чи кілька комп’ютерів під керуванням ОС Windows 7, Windows Vista й Windows XP. 
 • Докладні відомості про завантаження оновлень із каталогу Windows Update див. у такій статті бази знань Microsoft:
  323166 Завантаження оновлень, зокрема драйверів і поточних виправлень, з каталогу Windows Update
 • ІТ-фахівці можуть використовувати компонент "Автоматичні оновлення" разом із сайтом Windows Update або Microsoft Update, щоб настроювати сервери в корпоративній мережі для забезпечення оновлень цих серверів і клієнтів. Ця можливість може бути корисною в середовищах, у яких деякі клієнти та сервери не мають доступу до Інтернету, або в таких, що жорстко контролюються корпоративним адміністратором, який повинен тестувати оновлення перед їхнім розгортанням.
 • Відомості про виправлення неполадок, пов’язаних зі службами Windows Update і Microsoft Update, див. на такій сторінці веб-сайту корпорації Майкрософт:
  http://update.microsoft.com/windowsupdate/v6/troubleshoot.aspx

Властивості

Номер статті: 294871 - Востаннє переглянуто: 30 серпня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
 • Microsoft Update
Ключові слова: 
kbwindowsupdatev6 kbwindowsupdatev4 kbdownload kbenv kbinfo kbupdate KB294871

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com