Office 2002 ve Office 2003'te bir uygulama kurtarma aracını kullanma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 294933 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu adım adım makalede, Microsoft Office Uygulama Kurtarma aracını kullanmayı açıklamaktadır. Bu araç olasılığı da yanıt vermiyor (Kilitleniyor) bir Office programından verileri kurtarmak için bir yol sağlar. Bir Office programını, sizin çalışma oturumu sırasında yanıt vermeyi durdurursa, programı Windows Görev Yöneticisi'nde sonlandırmak ve bu nedenle, kaydedilmemiş veriyi kaybedersiniz artık zorlanır.

Daha fazla bilgi

Microsoft Office uygulama kurtarma aracı nasıl kullanılır?

Bir Office programı yanıt vermiyor, uygulama kurtarma aracını başlatabilirsiniz.

Bunu yapmak için <a0></a0>, Başlat ' ı tıklatın, Programlar ' ın üzerine gelin, Microsoft Office Araçları ' nın üzerine gelin ve sonra Microsoft Office Uygulama Kurtarma ' yı tıklatın.

Office uygulama kurtarma aracı başladığında, Microsoft Office Uygulama Kurtarma</a0> iletişim kutusunda, çalışmakta olan Office programlarının listesini görüntüler. Program ile birlikte geçerli durumunu Görev Yöneticisi tarafından bildirildiği şekilde adıdır.

Not Birden çok örneğini çalıştırıyorsanız, bir programın tek bir örneği listelenir.

Microsoft Office Uygulama Kurtarma</a0> iletişim kutusunu ayrıca aşağıdaki üç düğmeyi içerir. Bu düğmeler, bu makalesinde açıklanmıştır:
 • Uygulama Kurtarma
 • Son uygulama
 • Iptal etme

RECOVER uygulama düğmesini

Uygulamayı Kurtar'ı tıklattığınızda, bu eylem aslında seçili Office programının başarısız olmasına ve sonra yeniden başlatmanız zorlar. Başarısız olan tarafından kaydedilmemiş veriyi kurtarmak kurtarma özellikleri programın başlayabilirsiniz. Bu kurtarma yordamlarını tamamlandıktan sonra Uygulama Hatası Bildirimi aracı, sorunu bildirmek için fırsatı sunar. Uygulama Hatası Bildirimi aracı başladığında, program bir Office programını olduğu aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Microsoft, Program bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.

Üzerinde çalıştığınız bilgiler kaybolmuş olabilir. Microsoft Program sizin için kurtarmayı deneyebilir.
Lütfen bu sorunu Microsoft'a bildirin.

Son uygulama düğmesini

Uygulamayı Sonlandır'ı tıklattığınızda, bu eylem seçili programın herhangi bir kurtarma yordamlarını gerçekleştirmeden başarısız zorlar. Denetim, sorunu bildirmek için Fırsat sağlayan uygulama hatası Bildirimi aracı için verilir.

Iptal düğmesi

Iptal ' i tıklattığınızda bu eylemi <a0>Microsoft Office Uygulama Kurtarma</a0> iletişim kutusunu kapatır... ve eylem yok, yanıt vermeyen program ile alınır. Uygulama hata raporu iletişim kutusu görüntülenir.

Referanslar

Office uygulama hatası bildirimi imzaları okuma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
289508Office programında önemli bir hata oluşur ve program kapatılırsa hata imzaları nasıl görüntülenir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)
Office uygulama kurtarma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
292502OFFXP: Microsoft Office Uygulama Kurtarma yardımcı programı ' listelenen Office programlarının önceki sürümleri

Özellikler

Makale numarası: 294933 - Last Review: 27 Temmuz 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 5.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Access 2003
 • Microsoft Access 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office Excel 2003
 • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
 • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office Word 2003
 • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtooltip kbhowtomaster KB294933 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:294933

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com