Düzeltme: Komut başka bir benzersiz dizin var olsa bile tam metin dizinleri için hiçbir birincil anahtarları ile tabloları dosyası açılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 295048 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
# HATA: 234864 (shiloh_bugs)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Komut tablo komut dosyası, bir birincil anahtarı olmayan bir tabloda benzersiz dizin'i kullanarak bir tam metin dizin oluşturursanız, o tablo için tam metin dizin dosyası değil.

Neden

Bu bir SQL Distributed Management Objects (SQL-DMO) komut dosyası hatadır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, SQL Server 2000 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290211BILGI: en son SQL Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir
ÖNEMLI: sorunu gidermek için en son SQL Server 2000 hizmet paketi uyguladığınızda, sunucu ve istemci için hizmet paketini uygulamalısınız.

Durum

Microsoft SQL Server 2000'de bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak SQL Server 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 295048 - Last Review: 5 Kasım 2003 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB295048 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:295048

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com