Problemy z członkostwa w domenie po przywróceniu systemu

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 295049 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Mogą wystąpić następujące zachowania:
  • Jeśli funkcja Przywracanie systemu po zmianie hasła Interwał przeterminowanych jeden raz i przywrócić komputer do punktu sprzed zmiany hasła następnej zmiany hasła nie może wystąpić, gdy jest ona należna. Zamiast tego systemu operacyjnego traktuje przywracania tak, jakby był hasło zmienione.
  • Jeśli funkcja Przywracanie systemu po zmianie hasła Interwał przeterminowanych dwa razy i przywrócić komputer do punktu sprzed zmiany hasła, użytkownicy domeny konta na komputerze są wyłączone, i Użytkownicy otrzymują komunikat o błędzie podczas próby logowania.

Przyczyna

Gdy komputer jest przyłączony do domeny, nazwa_komputera$ utworzone konto i hasło to współużytkowane komputera i domeny. Domyślnie jest to hasło zmieniane co 30 dni (MaximumPasswordAge).

W zachowanie opisane w sekcji "Symptomy" występuje, ponieważ System Przywracanie tylko wycofuje stan komputera lokalnego. Część informacji o przyłączanie do domen znajduje się w usłudze katalogowej Active Directory i systemu Przywracanie nie wycofa usługi Active Directory.

Dla pierwszego objawu Zmiana hasła opóźnione występuje, ponieważ narzędzie Przywracanie systemu ponownie zapisuje LSA klucz tajny przy użyciu hasła z tej samej wartości. Aktualizuje ten tekst poprawiony czas pieczęć na klucz tajny, który używa usługi Netlogon, aby zdecydować o hasło Zmień sygnaturę czasową. Dla drugiego symptom nie ma hasła przechowywane lokalnie które odpowiadają hasła konta komputera w usłudze Active Directory.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać pierwszego objawu, czekać do komputera Zmiana hasła lub siły comoputer natychmiast zmienić hasło. Aby wymusić zmianę hasła, uruchamianie nltest/sc_change_pwd:domeny polecenie. W Nltest polecenie stanowi część narzędzi obsługi systemu Windows.

Aby rozwiązać drugi symptomu, użyj jednej z następujących metod:
  • Usunięcie komputera z domeny i readd go do domena.
  • Cofnąć operację przywracania.

Stan

To zachowanie jest zgodne z projektem.

Więcej informacji

Hasła dla konta określonego komputera są prawidłowe dla jej poszczególnych sprzężenia. Dla każdego komputera, który jest członkiem domeny, nie ma jest ustanawiany kanał komunikacji z kontrolerem domeny. Tym dyskretne kanał komunikacyjny jest również znany jako bezpieczny kanał. Hasło dla bezpieczny kanał jest przechowywany wraz z konta komputera na wszystkich kontrolerach domeny. Microsoft Windows 2000 lub Microsoft Windows XP, komputer domyślny okres zmiany hasła konta wynosi 30 dni. Jeśli konto komputera hasło i klucz tajny urząd zabezpieczeń lokalnych (LSA) nie są zsynchronizowane, Usługa Net Logon rejestruje komunikaty o błędach.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
216393Resetowanie kont komputerów w systemie Windows 2000
251335 Domeny Użytkownicy nie można przyłączyć do domeny stacji roboczej lub serwera
260575 Jak używać Narzędzia Netdom.exe w celu zresetowania hasła konta komputera
175468 Efekty konta komputera Replikacja do domeny

Właściwości

Numer ID artykułu: 295049 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbnetwork kbprb kbmt KB295049 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:295049

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com