Nainštalované písmo tretej strany sa nezobrazí v zozname Písmo v programe Word pre Mac

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 295062 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Po inštaláciu písma do priečinka písiem do operačného systému a spustite program Word pre systém Macintosh, písmo neočakávane nie je k dispozícii v Písmo dialógovom v rozbaľovacom zozname alebo v palete.

PRICINA

Zobrazeného písma nie sú priamo podporované v programe Microsoft Office pre Mac aplikácií. Niektoré písma tretej strany môžu pracovať v jednej aplikácii a nie v inom. Ostatné tretej strany písma nainštalované v "rodina". Rodina zvyčajne pozostáva z tretej strany písmo sama spolu s niektorými alebo všetkými jeho varianty (tučné, kurzíva, atď.). Niekedy písma môžu byť zobrazené v Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Excel alebo Microsoft Entourage, ale je možné použiť jednu z jeho varianty, ako napríklad kurzíva.

Microsoft Office nepodporuje vlastné písma. Toto zahŕňa všetky písma, ktoré boli manipulované písmo alebo typografia program.

Upozornenie Ak v počítači nainštalujete vlastných písiem, sú zavedením významné riziko, že by mohli ohroziť stabilitu a technická podpora nainštalovaných programov.

DALSIE INFORMACIE

Poznámka: Balík Microsoft Office pre Mac Technická podpora neposkytuje podporu pre inštaláciu alebo konfigurovanie tretej strany písma. Obráťte sa na Pomocníka konfigurácia písmo s kanceláriou pre Mac žiadosti výrobcu písma.

Základné písmo riešenie problémov

Ak tieto kroky nevyriešia problém písma, obráťte sa na výrobcu písmo alebo webovej stránky, z ktorej ste zakúpili písma.
 1. Reštartujte počítač a potom znova vykonáte test písmo. Niektoré zariadenia nie sú úplné, kým sa počítač nereštartuje. To tiež zaručuje, že všetky aplikácie sú reštartuje po inštalácii.
 2. Vymazať vyrovnávaciu pamäť písma. Chcete urobiť, ukončite všetky aplikácie balíka Microsoft Office. NaHome ponuky, kliknite na tlačidlo Ísť. Otvorte priečinok Library\Preferences\Microsoft\Office 2008 (alebo 2011) a kliknite na tlačidlo Office písmo Cache 12 pre Office 2008 súboru alebo súboru Office písmo Cache 2011.
  Poznámka: V Knižnica priečinok je skrytý v MAC OS X Lion. Ak chcete zobraziť tento priečinok, podržte kláves možnosť klikaní Ísť ponuka.

  Ak používate program Word 2004, presuňte Office písmo Cache 11 priečinok do koša.
 3. Reštartujte počítač v núdzovom režime. Potom reštartujte počítač normálne. Ďalšie informácie o reštartujte počítač v núdzovom režime získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base

  2398596 Vykonanie čistého spustenia (núdzové spúšťanie) na určenie, či programy na pozadí zasahovania úradu pre Mac
 4. Vytvorenie nového používateľského konta zistiť, či problém súvisí s existujúce používateľské konto.

Ďalšie informácie

Písma prekročiť obmedzení systému

Operačný systém Apple nastaví obmedzenia na počet písiem a veľkosť "písmo kufre" operačný systém rozpozná. Ak počet písiem v priečinku písma presiahne obmedzenia, ktoré stanovuje operačných systémov, nadmerné písma nebudú k dispozícii.

Apple písmo limity:

Mac OS 8.x a staršie: Maximálny počet písiem, ktoré sú povolené v priečinku písma je 128.

Mac OS 9: V Mac OS 9, Apple zvýšil počet písiem, ktoré môžu byť uložené v priečinku písma na 512, s maximálnou kufor veľkosťou 16 megabajtov (MB).

Mac OS X: Neexistuje žiadny limit na počet písiem alebo kufor veľkosti, ako je dostupná pamäť v počítači.

Poznámka: Písma postScript (alebo tlačiareň) nie sú zahrnuté v obmedzenia súboru.

Ak počet písiem, ktoré sú nainštalované v priečinku písma presiahne tieto obmedzenia, môžete kombinovať alebo odstrániť kufre písma do priečinka písiem.

Písmo je poškodený, alebo systém nie je čítanie písmo

Ak písmo nie je vlastných písiem a kolekcie písiem nepresahuje obmedzení systému, ale písmo sa nezobrazí v programe balíka Office, písmo môže byť poškodená.

KeyCaps program, ktorý je inštalovaný operačný systém Apple, môžete použiť na testovanie funkcie klávesnice a písma. KeyCaps program je inštrumentálna na testovanie či operačný systém je čítanie najmä písma.

Mac OS 9
Na otestovanie, či operačný systém Mac OS 9 je čítanie písma, postupujte nasledovne:
 1. V ponuke Apple vyberte KeyCaps.
 2. Na Písma ponuka, overiť, že je uvedené príslušné písmo.

  Poznámka: Všetky aktívne písma sú uvedené v KeyCaps Písmo menu zoznam. Ak písmo nie je uvedený, buď písmo nie je aktívny v operačnom systéme alebo operačný systém nemôže čítať Písmo.
Mac OS X verzia 10.2

Na otestovanie, či operačný systém Mac OS X verzia 10.2 je čítanie písma, postupujte nasledovne:
 1. V priečinku aplikácie, otvorte Úpravy textu.
 2. Na Formátovanie ponuku, ukážte na Písmo, a potom kliknite na tlačidlo Zobraziť písma.
 3. Skontrolujte, či príslušné písma v zozname písiem.

  Môžete použiť aj program KeyCaps od /Applications/Utilities, ako to bolo popísané predtým pre Mac OS 9.
Poznámka: Všetky aktívne písma sú uvedené v tabuľke písmo v Úpravy textu a v KeyCaps program. Ak písmo nie je uvedený, buď písmo nie je aktívny v operačnom systéme alebo operačný systém nemôže čítať Písmo.

Mac OS X verzia 10.3

Na otestovanie, či Mac OS X verzia 10.3 je čítanie písma, postupujte nasledovne:
 1. V priečinku aplikácie, otvorte Písmo knihy.
 2. Overiť, že príslušné písma je uvedený na Písma ponuka.
Poznámka: V Mac OS X verzia 10.3, v písmo knihy uvedené všetky písma. Ak písmo nie je uvedený, písmo nie je aktívny v operačnom systéme, alebo operačný systém nemôže čítať Písmo.

Ak nenájdete písmo v KeyCaps, pravdepodobne je poškodené písmo. V tomto prípade musí odstráňte a preinštalujte písmo. Ďalšie informácie, obráťte sa na spoločnosť, ktorá vyrába písmo.

Dodávateľmi iných produktov uvádzaných v tomto článku sú spoločnosti nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft neposkytuje žiadne záruky týkajúce sa výkonu alebo spoľahlivosti týchto produktov.

Vlastnosti

ID článku: 295062 - Posledná kontrola: 29. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office Word 2008 for Mac
 • Microsoft Word 2011 for Mac
Kľúčové slová: 
dftsdahomeportal kbprb kbmt KB295062 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:295062

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com