Yenileme veya başka bir sertifika yüklü durumdayken İmza iste yeni bir sertifika oluşturmak nasıl

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 295281 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, yeni bir sertifika imzalama isteği (CSR) oluşturun veya varolan bir sertifikayı Web sitenizden kaldırmak zorunda kalmadan bir yenileme isteği üretmek nasıl açıklanır.

Daha fazla bilgi

Yeni bir CSR oluşturmak veya başka bir sertifika, Web sitenizde bulunmakla birlikte bir yenileme isteği oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Microsoft Yönetim Konsolu (MMC), varsayılan Web sitesini sağ tıklatın, Yeni' yi tıklatın ve sonra siteyitıklatın.
 2. Yeni bir site oluşturun ve geçici bir ad verin.
 3. Yeni siteyi sağ tıklatın, Özellikler' i tıklatın, Dizin Güvenliği sekmesini tıklatın ve sonra sunucu sertifikası' nı tıklatın.
 4. Yeni Sertifika Oluştur seçin ve yeni bir CSR oluşturmak için sihirbazı izleyin. İsteği şimdi hazırla ancak gönderin, daha sonraistendiğinde seçin.
 5. CSR, yeni oluşturduğunuz özgün sertifikayı veren sertifika yetkilisi (CA) yeni bir sertifika istemek için kullanın.

  Not: VeriSign sertifikasını yenilemek, şu Web sitesine bakın: SSL sertifikaları yenileme

  Bu Web sitesini kullanarak sertifikayı yenilemek alamazsanız, VeriSign'ın yenileme bölümü aşağıdaki e-posta adresi veya telefon numaraları, ulaşabilirsiniz:

  E-posta: renewal@verisign.com
  Teknik Destek: (877) 438-8776
  Satış: (650) 429-3347
 6. VeriSign ya da başka bir üçüncü taraf CA sertifikayı aldığınızda, dosyayı sabit diskinize kaydedin. Bu sertifika ve kaydettiğiniz yere seri numarasını unutmayın.
 7. 2. adımda oluşturduğunuz geçici siteyi sağ tıklatın, Özellikler' i tıklatın, Dizin Güvenliği sekmesini tıklatın, sunucu sertifikası' nı tıklatın ve sonra İleri' yi tıklatın. Sihirbazı izleyin. İstendiğinde, işlem bekleyen isteğiseçin.
 8. Sertifika yüklendikten sonra Tamam' ı tıklatın ve sonra durur ve Web sitesini başlatın.
 9. 2. adımda oluşturduğunuz geçici siteyi sağ tıklatın, Özellikler' i tıklatın, Dizin Güvenliği' ni tıklatın ve sonra sunucu sertifikası' nı tıklatın.
 10. Geçerli sertifikayı Kaldır ' ı seçin ve sihirbazı izleyin. Bu sertifikayı IIS'den kaldırılır, ancak sertifika deposunda sertifika kalır.
 11. Yüklenen özgün sunucu sertifikası (diğer bir deyişle, yenileme veya değiştirme sertifikası) vardır Web sitesini sağ tıklatın, Özellikler' i tıklatın, Dizin Güvenliği' ni tıklatın, sunucu sertifikası' nı tıklatın ve sonra Geçerli sertifikayı Değiştir' i seçin.
 12. Az önce yüklediğiniz sertifikayı seçin. Yinelenen sertifika adları Bkz: 6. adımda not ettiğiniz seri numarasıyla eşleşen sertifika seçtiğinizden emin olun.
Not: kullanılabilir sertifikaların listesini MMC içindeki Sertifikalar (yerel bilgisayar) altındaki kişisel sertifika deposundan doldurulur. Kişisel sertifika deposunu görüntülemek için Bilgisayar hesabı için Sertifikalar ek bileşenini, MMC'ye ekleyin.

Not: IIS yeni bir sertifika görüntülenmiyorsa, kişisel sertifika deposundan Sertifikalar - Geçerli kullanıcı MMC içindeki Sertifikalar (yerel bilgisayar)altında bulunan kişisel sertifika deposunda içine altındadır kopyalamanız gerekebilir. Kişisel sertifika deposunu görüntülemek için MMC Kullanıcı hesabı için Sertifikalar ek bileşenini ekleyin.

Özellikler

Makale numarası: 295281 - Last Review: 27 Mayıs 2014 Salı - Gözden geçirme: 7.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Information Services 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbinfo kbmt KB295281 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 295281
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com