Určení, zda je hardware nebo software kompatibilní se systémem Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 295322 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje postup při určení, zda je hardware nebo software kompatibilní se systémem Windows XP.

Další informace

Před upgradem na systém Windows XP můžete na webu společnosti Microsoft Windows Update Compatible Hardware and Software zjistit, zda je hardware i software kompatibilní se systémem Windows XP:
http://www.microsoft.com/Windows/catalog/
Web Microsoft Windows Compatible Hardware and Software je informační služba, která pomáhá určit software a hardware, který nejlépe pracuje s daným počítačem. Při návštěvě webu Windows Compatible Hardware and Software lze získat informace o hardwaru nebo softwaru před jeho zakoupením. Na web jsou pravidelně přidávány informace o stavu kompatibility nového softwaru a hardwaru, takže máte stále k dispozici aktuální informace týkající se zabezpečení počítače a zajišťující jeho bezproblémovou práci.

Na webu lze vyhledávat v seznamech setříděných podle výrobce nebo produktu nebo jimi procházet, a tak zjistit, zda je hardware nebo software kompatibilní se systémem Windows XP. Informace na tomto webu vám pomohou při rozhodnutí, zda potřebujete aktualizaci. Společnost Microsoft, nezávislí výrobci softwaru (ISV) nebo nezávislí dodavatelé hardwaru (IHV) v mnoha případech produkt otestovali a vyhodnotili jeho kompatibilitu. V některých případech je míra kompatibility produktu určena na základě zkušeností s jeho použitím. Společnost Microsoft doporučuje zástupcům ISV a IHV, aby poskytovali informace o funkčnosti svých produktů v systému Windows XP.

Poznámka: Tento web nemusí obsahovat úplný seznam produktů kompatibilních se systémem Windows XP. Používáte-li produkt kompatibilní se systémem Windows XP, který není uveden v tomto seznamu, informujte o tom příslušného dodavatele a požádejte jej o registraci produktů na webech určených k registraci softwaru nebo k registraci hardwaru.

Software lze zaregistrovat na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://msdn.microsoft.com/isv/
Hardware lze zaregistrovat na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/whdc/whql/default.mspx
Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
292607 Podporované možnosti upgradu na systém Windows XP (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 295322 - Poslední aktualizace: 27. prosince 2006 - Revize: 4.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Klíčová slova: 
kbhowto kbenv kbinfo kbsetup kbupgrade KB295322

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com