Jak ustalić, czy sprzęt lub oprogramowanie są zgodne z systemem Windows XP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 295322 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

W tym artykule jest opisane, jak ustalić, czy dany sprzęt lub oprogramowanie są zgodne z systemem Windows XP.

Więcej informacji

Witryna sieci Web Windows Compatible Hardware and Software to usługa informacyjna pomagająca ustalić, które programy i sprzęt działają najlepiej z danym komputerem. Odwiedzając witrynę sieci Web Windows Compatible Hardware and Software, można zapoznać się ze sprzętem i oprogramowaniem przed ich zakupem. Nowe informacje o stanie zgodności oprogramowania i sprzętu są regularnie dodawane do tej witryny sieci Web, dlatego użytkownik może zawsze uzyskać najnowsze informacje pomagające zapewnić ochronę komputera i jego bezawaryjną pracę.

Odwiedzając tę witrynę sieci Web, można ją przeszukiwać według producentów lub produktów w celu ustalenia, który sprzęt lub oprogramowanie są zgodne lub niezgodne z systemem Windows XP. W tej witrynie można sprawdzić, czy jest konieczna aktualizacja. W wielu przypadkach firma Microsoft, niezależni dostawcy oprogramowania (ISV) lub niezależni dostawcy sprzętu (IHV) przetestowali produkt i ocenili jego zgodność. Ewentualnie stan zgodności produktu jest ustalany na podstawie jego praktycznego użycia. Firma Microsoft zachęca przedstawicieli ISV i IHV do przesyłania informacji o tym, jak ich produkty działają z systemem Windows XP.

UWAGA: Ta witryna może nie zawierać pełnej listy produktów zgodnych z systemem Windows XP. Jeśli masz produkt, który jest zgodny z systemem Windows XP, a nie znajduje się on na tej liście, powiadom o tym odpowiedniego dostawcę i poproś go, aby zarejestrował swoje produkty w witrynie rejestracji oprogramowania lub sprzętu w sieci Web.

Aby zarejestrować oprogramowanie, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://msdn.microsoft.com/isv/
Aby zarejestrować sprzęt, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://www.microsoft.com/whdc/whql/default.mspx
Aby uzyskać dodatkowe informacje, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
292607 Obsługiwane ścieżki uaktualniania do systemu Windows XP
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 295322 - Ostatnia weryfikacja: 30 listopada 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbhowto kbenv kbinfo kbsetup kbupgrade KB295322

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com