Určenie kompatibility hardvéru alebo softvéru so systémom Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 295322 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje, ako zistiť, či váš hardvér alebo softvér je kompatibilný so systémom Windows XP.

DALSIE INFORMACIE

Windows kompatibilný hardvér a softvér webová lokalita Informačná služba, ktorá vám pomôže určiť, ktoré programy a hardvér práce najlepšie s počítačom. Keď navštívite Windows kompatibilný hardvér a Softvér webovej lokality, môžete zobraziť ukážku hardvéru a softvéru pred zakúpením. Nové softvér a hardvér kompatibility stav informácia pridáva do webovej lokality pravidelne, takže môžete vždy získať najnovšie informácie na ochranu váš počítač a udržiavať ju beží hladko

Keď navštívite Web stránky, môžete vyhľadávanie alebo prehľadávať výrobcom alebo výrobku, určiť, ktoré hardvér alebo softvér je kompatibilný alebo nekompatibilný so systémom Windows XP. Môžete Prezrite si stránku Ak potrebujete aktualizáciu. V mnohých prípadoch, Microsoft, Nezávislých dodávateľov softvéru (ISV) alebo nezávislých dodávateľov hardvéru (IHV) produkt testovali a ohodnotili jeho kompatibilitu. Alebo výrobku zlučiteľnosť štatút je určený prostredníctvom praktického použitia. Spoločnosť Microsoft vyzýva nezávislých zástupcovia predložiť informácie o ako ich produkt funkcie s systém Windows XP.

POZNÁMKA: Tejto lokalite nemusia nevyhnutne obsahovať úplný zoznam výrobky, ktoré sú kompatibilné so systémom Windows XP. Ak máte produkt, ktorý je kompatibilný s Windows XP a nie na tomto zozname, prosím informovať príslušné dodávateľ a žiadosť, že majú zaregistrovať svoje produkty na softvér registrácia alebo hardvér registráciu webových lokalít.

Registrovať softvér, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://msdn.Microsoft.com/ISV/
Zaregistrovať hardvéru, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/whdc/WHQL/default.mspx
Ďalšie informácie, kliknite na tlačidlo nasledujúci článok číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
292607Podporované typy inovácie na systém Windows XP

Vlastnosti

ID článku: 295322 - Posledná kontrola: 29. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbenv kbinfo kbsetup kbupgrade kbmt KB295322 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:295322

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com