XADM: Zpráv s Long předmět nemůže být otevřen aplikace Outlook Web Access

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 295327 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Nemusí být možné použít k otevření zprávy v úložišti informací serveru Exchange 2000 Outlook Web Access (OWA). Pokud pomocí aplikace Microsoft Outlook můžete otevřít zprávu bez jakékoli potíže. Při použití OWA otevřít, odpovědi nebo předání zprávy v prohlížeči může vrátit "Akce stornována" nebo "Soubor nebyl nalezen" chybová zpráva. K tomuto problému dochází s zprávy obsahující dlouhý předmět (více než 256 znaků) které 256th znak je mezera. OWA může také není otevřít sestavu nedoručení (NDR) zprávu, která má místa v řádku předmětu.

Příčina

Server Exchange 2000 používá k identifikaci zprávu vlastnost PR_URL_COMP_NAME. Tato vlastnost je založen na vlastnost předmět a má omezení 256 znaků. K tomuto problému může dojít, pokud je předmět velikost větší než 256; všechny koncové znaky budou odebrány při zkonstruovat vlastnost PR_URL_COMP_NAME. Pokud je 256th znak mezeru, generuje stavby nesprávná hodnota.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Součásti: Úložiště informací

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Store.exe6.0.4419.13
Mdbsz.dll6.0.4419.13
Excdo.dll6.0.4419.13

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2.

Další informace

Použít tuto opravu bude úspěšně otevřena nové zprávy obsahující dlouhý předmět (více než 256 znaků) které 256th znak je mezera. Však s všechny existující zprávy v úložišti informací bude stále přetrvávají chování popsané v části "Příznaky". Tyto zprávy existující odebrat ručně.

Vlastnosti

ID článku: 295327 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp2fix kbexchange2000sp2fix kbfix KB295327 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:295327

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com