XADM: Outlook Web Eri?imi taraf?ndan açık Cannot Long konu iletisiyle

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 295327 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Exchange 2000 Server bilgi deposu bir iletiyi açmak için Outlook Web Access (OWA) kullanabilmek için olmayabilir. Ancak, Microsoft Outlook'u kullanıyorsanız, iletinin herhangi bir sorun olmadan açabilirsiniz. OWA, yanıtladığınız veya iletiyi iletmek için kullanıyorsanız, tarayıcının "Eylem iptal edildi" veya "Dosya bulunamadı" hata iletisi döndürebilir. Bu sorun, bir boşluk karakteri 256th olduğu uzun bir konu (256'dan fazla karakter) içeren iletileri oluşur. OWA da konu satırında bir boşluk olan bir teslim edilmedi raporu (NDR) iletisi açamayabilir.

Neden

Exchange 2000 sunucusu PR_URL_COMP_NAME özelliği, bir ileti belirlemek için kullanır. Bu özellik, konu özelliği dayanır ve 256 karakterden oluşan bir sınırlama vardır. Konu boyutu 256'dan büyükse bu sorun oluşabilir; PR_URL_COMP_NAME özelliği oluşturulmuş tüm izleyen karakterleri kaldırılır. Inşaat, 256th karakteri boşluk, yanlış bir değer oluşturur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:

Bileşen: Bilgi deposu

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıSürüm
Store.exe6.0.4419.13
Mdbsz.dll6.0.4419.13
Excdo.dll6.0.4419.13

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bu düzeltmeyi uyguladığınızda, 256th karakteri boşluk olan uzun bir konu (256'dan fazla karakter) içeren yeni iletiler başarılı bir şekilde açılır. Ancak, bilgi deposunda varolan tüm iletileri ile "Belirtiler" bölümünde açıklanan davranış oluşmaya. Varolan bu iletileri el ile kaldırabilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 295327 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp2fix kbexchange2000sp2fix kbfix KB295327 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:295327

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com