Oprava: Profiler selhání chcete zahájit nový trasování Pokud proměnná prostředí uživatele bylo změnila

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 295461 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
CHYBA Č: 235412 (SHILOH_BUGS)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud prostředí proměnná TMP je změněna na neexistující adresáře, SQL Server Profiler pravděpodobně nezdaří spustit nové trasování a výsledkem bude následující zpráva:
Nezdařilo se spustit nové trasování

Příčina

SQL Server Profiler přidělí dočasných souborů úložiště do adresáře určeného v prostředí proměnná TMP. SQL Server Profiler však neověřuje, zda adresář existuje.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Jak potíže obejít

Přesvědčte se, zda adresář existuje při změně prostředí proměnná TMP.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v SQL Server 2000. Tento problém byl poprvé opraven v SQL Server 2000 Service Pack 1.

Další informace

Proměnné prostředí v Microsoft Windows NT a Microsoft Windows 2000 jsou řetězce, které obsahují informace, jako je například jednotka, cesta nebo název souboru. Proměnné prostředí řídí chování různých programů. Například proměnná prostředí TMP Určuje umístění, kam programy ukládají dočasné soubory.

Přidání nebo změna hodnot proměnných prostředí, klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu Tento počítač a potom klepněte na příkaz Vlastnosti. Na kartě Upřesnit klepněte na tlačítko Proměnné prostředí. Vyberte uživatele v Uživatelské proměnné pro seznam proměnných prostředí.

Vlastnosti

ID článku: 295461 - Poslední aktualizace: 5. listopadu 2003 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB295461 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:295461

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com