Oprava: Replikace transakcí k DB2 předplatitelé nesprávně Mapa Tinyint datový typ Pokud použití DTS Transform publikovaná data

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 295668 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
CHYBA Č: 235175 (SHILOH_BUGS)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití SQL Server 2000 můžete vytvořit balíčky Data Transformation Services (DTS) k transformaci dat na vydavatele před replikace odběratelům. Pokud žádné publikované tabulky mít sloupec s typem dat tinyint a odběratel je DB2 (heterogenní subscriber) sloupec tinyint nesprávně namapovány na odběratele.

Replikace je nastavena bez transformace publikovaných dat pomocí DTS, problém s typ mapování dat nedojde.

Příčina

Typ mapování statická data jsou použity pro typ dat odpovídající název a přesný (založené na název typu dat, která má být stejné a cílové přesnost by měl být také stejné nebo než zdroj přesnost). Pokud není nalezen přísnou shodu statická mapování (na základě názvu a přesnost), cílový server dotazovány dynamicky získat mapování.

Pokud pomocí Průvodce publikování dat Transform (v případě Transformable odběrů), statické mapování nezdaří z důvodu neshody přesnost a cílový server (DB2) není interrogated pro přesnost, což může způsobit selhání replikace.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Jak potíže obejít

Nechcete-li problém upravit schématu cílové tabulky v Transformace Průvodce Data publikování.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v SQL Server 2000. Tento problém byl poprvé opraven v SQL Server 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 295668 - Poslední aktualizace: 5. listopadu 2003 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB295668 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:295668

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com