XFOR: Položky ve složkách, jsou nakonfigurované jako jsou složky diskusních skupin převedené do IPM.POST

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 295697 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Položky zaúčtovat v veřejné složky, které jsou nakonfigurovány jako složky diskusních skupin nebo Network News Transfer Protocol (NNTP) složky mohou být převedeny bez ohledu na původní třída zboží byla třída zprávy IPM.POST. Tento převod může přerušit funkce-NNTP položky (například položka s třídou zprávy IPM.TASK).

Příčina

Při spuštění služby NNTP je při přidání nových položek do složek, které jsou publikovány jako diskusní skupiny služba upozorněn. Tento problém může nastat, protože třída zprávy tyto položky poté změněn na IPM.POST bez ohledu na to původní třída. Služba NNTP zkontrolujte Ujistěte se, že je vynucení pouze položky, které nemají původní třída zprávy třídy IPM.POST.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Součást: NNTP

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Exnntp.dll6.0.4418.90

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 295697 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp2fix kbexchange2000sp2fix kbfix KB295697 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:295697

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com