Ako vytvoriť databáz alebo zmeniť umiestnenie súborov disku na zdieľaných klastrov jednotke, na ktorej nebol pôvodne nainštalovaný server SQL Server

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 295732 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Po nainštalovaní inštancia virtuálny server SQL Server 2000 alebo SQL Server 2005, môžete na vytvorenie databáz alebo premiestniť existujúce údaje alebo súbory denníka do sekundárneho zdieľané klastrového disku. Na vytvorenie databáz alebo premiestniť existujúce údaje alebo súbory denníka, na disk, ktorý server SQL Server je použitie musí pripočítať ako z?ívislos?? SQL Server prostriedku v správcu klastra.

Ak sa pokúsite vytvoriť databázu na inej jednotke zdieľané klastra, keď zdroj SQL Server nie je závislé na tomto disku, môže dostávať chybe podobné:
Server: Msg 5184, úroveň 16, štátu 2, linky 1. Nemôžete použiť súbor "%. * ls' pre skupinový server. Možno len formátované súbory na ktoré Klastrový prostriedok server má závislosť.

Server: Msg 1802, úroveň 16, štát 1, linka 1
Nepodarilo sa vytvoriť DATABÁZU. Niektoré názvy súborov uvedené sa nepodarilo vytvoriť. Kontrola predchádzajúcich chýb.
Podobné chybe sa zobrazí pri pokuse premiestniť alebo pridať súbory do existujúcej databázy na zdieľaných klastrov disk nie je v skupine SQL Server a ktorý tiež nemá SQL Server resource závislosť.

Okrem toho, ak sa pokúsite vytvoriť celotextového indexu katalógu na disku, na ktorom SQL Server prostriedok nie je závislé, nasledujúca chyba sa zobrazí:
Server: Msg 7627, úroveň 16, štátu 1, postup sp_fulltext_database, riadok 61 celotextového katalóg v adresári "Y:\FTDATA" pre skupinový server sa nedá vytvoriť. Možno len adresárov na disku v skupine klastra servera.

DALSIE INFORMACIE

Pridať disk ako závislosť na server SQL Server, zdieľané klastrového disku musí sa nachádzať v tej istej skupine v Správca klastrov ako zdroje SQL Server.

Chcete premiestniť zdieľané klastrového disku, vyberte disk, ktorý chcete presunúť do skupiny SQL Server a potom kliknite pravým tlačidlom na tento prostriedok. Kliknite na tlačidlo Zmena skupiny. Po disk je v tej istej skupine, v ktorom sa zdržiava SQL Server prostriedku, postupujte nasledovne pridať ako z?ívislos?? SQL Server:
 1. Otvorte správcu klastra.
 2. Uistite sa, že všetky prostriedky fyzického disku, ktoré obsahujú databázam SQL Server sú v tej istej skupine ako zdroj servera SQL Server.
 3. Kliknite pravým tlačidlom SQL Server prostriedku a potom priniesť prostriedok do režimu Offline kliknutím Priniesť v režime Offline.
 4. Kliknite pravým tlačidlom na server SQL Server prostriedku, a potom kliknite na Vlastnosti.
 5. Kliknite na tlačidlo Závislostí kartu.
 6. Kliknite na tlačidlo Upraviť Ak chcete disk zozname závislosti pre tento prostriedok.
 7. Priniesť SQL Server resource späť do režimu online a potom vložiť SQL Server súbory na ktoré zdieľané klastrového disku.

Vlastnosti

ID článku: 295732 - Posledná kontrola: 29. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
 • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
Kľúčové slová: 
kbhowto kbsql2005cluster kbinfo kbmt KB295732 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:295732

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com