Všechny položky jsou zobrazeny v seznamu automatického filtru nebo kontingenční tabulky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 295971 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Rozevírací seznam v automatický filtr nebo kontingenčním nemusí zobrazit všechny viditelné položky ve sloupci.

Příčina

V aplikaci Excel 2003 se zobrazí v seznamu rozevírací seznamautomatického filtruprvních 1 000 jedinečných položek. Pokud máte více než 1 000 jedinečných položek v seznamu, zobrazí se pouze prvních 1 000 položek.

V aplikaci Excel 2007 a novější verze se zobrazí v seznamu rozevíracího seznamuautomatického filtruprvních 10 000 jedinečných položek. Pokud máte více než 10 000 jedinečných položek v seznamu, zobrazí se pouze prvních 10 000 položek.

Poznámka: Nejprve 65,534 jedinečné položky se zobrazí rozevírací seznam kontingenční tabulky aplikace Excel 2007 . Excel 2010 a vyšší verze kontingenční tabulky rozevírací seznam se zobrazí prvních 10 000 jedinečných položek.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, můžete použijte příkaz Automatický filtr na menší části dat a nikoli na všechna data ve stejnou dobu. Všechny položky seznamu budou zobrazeny, pokud každá podmnožina má žádné další jedinečný členů, než je limit pro příslušnou verzi aplikace Excel.

V aplikaci Excel 2010 a vyšší funkce vyhledávání byl přidán do seznamu rozevírací seznam filtru, který umožňuje uživateli zobrazit záznamy, které nejsou v prvních 10 000 jedinečných položek pomocí funkce Hledat.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Vyhledávací filtr


Vlastnosti

ID článku: 295971 - Poslední aktualizace: 10. září 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Excel 2010
  • Microsoft Excel 2001 pro počítače Macintosh
  • Microsoft Excel 2004 for Mac
  • Microsoft Excel 2013
Klíčová slova: 
kbpending kbprb kbmt KB295971 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 295971

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com