Dostanete "Vnútorná chyba 2203" alebo "Vnútorná chyba 2381" chybové hlásenie pri pokuse nainštalovať aktualizáciu Office 2000 SR-1a

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 296056
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Keď sa pokúsite nainštalovať Microsoft Office 2000 Service Uvoľnenie 1a (SR-1a) Office 2000 správy bod, tak, že následné vzdialenej inštalácie balíka Office použiť inovovanou verziou, inštalácia je nie ukončené, a zobrazí jednu alebo obe z nasledovných chybových hlásení:
Vnútorná chyba 2203
- alebo -
Vnútorná chyba 2381

PRICINA

Toto správanie sa vyskytuje z dôvodu jedným z nasledujúcich podmienky:
  • Data1.msi súbor označený ako iba na čítanie povolení. - alebo -

  • The adresár: \Temp\installs Adresár nemá systém ako prípustných používateľovi priradiť povolenie. Iné adresára priečinky, ako napríklad adresár: \WINNT\Installer, máj tiež potrebu systému nastavená na úplnú kontrolu.

RIESENIE

Chcete vyriešiť tento problém, použite jednu z nasledujúcich metód, ako vo vašej situácii najvhodnejšia.

Metóda 1: Data1.msi súbor označený čítať povolenia

Ak príčinou je, že je označené Data1.msi súbor čítať povolenia, postupujte odstrániť obmedzenia iba na čítanie na Data1.msi súboru:
  1. V Prieskumníkovi prejdite do priečinka, ktorý obsahuje Data1.msi súbor.
  2. Kliknite pravým tlačidlom myši Data1.msi súbor a potom kliknite na Vlastnosti.
  3. V Data1.msi vlastnosti dialógové okno, kliknutím zrušte začiarknutie políčka Iba na čítanie začiarkavacie políčko pod Atribúty, a potom kliknite na tlačidlo ok.

Metóda 2: Nainštaluje adresár nemá systém ako prípustných používateľovi priradiť povolenie

Ak príčinou je, že nainštaluje adresár nemá systém ako prípustných používateľovi priradiť povolenie pridať systému do zoznamu povolení pre adresár. Chcete urobiť, kliknite pravým tlačidlom na priečinok a potom kliknite na Zdieľanie.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 296056 - Posledná kontrola: 29. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbtshoot kbsetup kberrmsg kbprb kbmt KB296056 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:296056

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com