XADM: Karma mod ortamında ortak klasörlere silinmiş bir kullanıcı erişimi engelle

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 296233 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Varolan bir Microsoft Exchange Server 5.5 kuruluşa bir Exchange 2000 Server bilgisayarı ekledikten sonra kullanıcılar ortak klasörlere erişmek yükleyemeyebilirsiniz.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:

Bileşeni: Bilgi deposu

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıSürüm
Excdo.dll6.0.4418.92
Mdbsz.dll6.0.4418.92
Store.exe6.0.4418.92

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, herhangi bir "hortlak" hesabı kaldırmak için Exchange Server 5.5 bilgisayarı üzerinde tutarlılık denetimi IS / bir DS çalıştırın.

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bir "hortlak" hesabının, bir Exchange Server 5.5 posta kutusu silindiğinde, Exchange Server 5.5 dizini oluşturulur. Bu henüz kaldırılmamış hesabın nedeniyle, Exchange 2000 çoğaltma ortak klasörün erişim denetimi listesi yükseltilmez. Henüz kaldırılmamış girdiye vermek için hangi izinlerin Exchange 2000 sunucusunu belirleyemediğinden, listenin tamamını reddedilir ve hiç kimsenin bağlanabilirler.

Özellikler

Makale numarası: 296233 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp1fix kbfix kbqfe KB296233 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:296233

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com