Oprava: Možnost AUTO SHRINK nebo DBCC SHRINKDATABASE může zpomalit serveru SQL Server 2000 výkon

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 296386 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
CHYBA: 353307 (SHILOH_BUGS)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Databáze je plný nebo téměř plný a nemají-li velký počet tabulek v databázi seskupených indexů, možnost AUTO SHRINK databáze nebo příkazu DBCC SHRINKDATABASE může způsobit zhoršení ovlivňuje výkon pro SQL Server 2000.

K bodu, kde dotazy nevrátí výsledky včas může snížit výkon. Trvá déle pro nová připojení připojit, výsledkem časových limitů připojení. SQL Server 2000 mohou zdánlivě přestat reagovat (zablokuje se).

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro 2000 Microsoft SQL Server. Další informace, klepněte na následující číslo článku v následujícím článku Znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211 Soubor INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, proveďte následující:
  • Vytvoření seskupeného indexu na všechny tabulky.
  • Vypněte možnost AUTO SHRINK pro databázi.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 2 pro Microsoft SQL Server 2000.

Další informace

Chcete-li vypnout možnost AUTO SHRINK pro databázi, například Pubs, spusťte následující příkaz z Query Analyzer z databáze "master", po přihlášení jako "sa":
ALTER DATABASE pubs SET AUTO_SHRINK OFF
				
AUTO SHRINK lze také vypnout pomocí serveru SQL Server Enterprise Manager (SEM). Další informace naleznete v tématu "Možnosti nastavení databáze" v dokumentaci SQL Server Books Online.

Vlastnosti

ID článku: 296386 - Poslední aktualizace: 12. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbbug kbfix kbmt KB296386 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:296386

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com