Jak upravit filtrované vlastnosti objektu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 296490 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje upravit filtrované vlastnosti objektu.

Další informace

Kartě Vlastností na oprávnění pro objekt uživatele, zobrazit pomocí Active Directory uživatelé a počítače nemusí zobrazit každou vlastnost objektu uživatele. Důvodem je, že uživatelské rozhraní řízení přístupu odfiltruje objektu a vlastnost typy usnadnit správu seznamu. Zatímco vlastnosti objektu jsou definovány ve schématu, seznam filtrované vlastnosti, které jsou zobrazeny je uložen v souboru Dssec.dat, který je umístěn ve složce %SystemRoot%\System32 na všech řadičích domény. Upravit položky pro objekt v souboru zobrazení filtrovaných vlastností prostřednictvím uživatelského rozhraní. Filtrované vlastnost vypadá takto v souboru Dssec.dat:
[Uživatel]
názevvlastnosti = 7
Chcete-li zobrazit čtení a zápis oprávnění vlastnost objektu, můžete upravit hodnotu filtru zobrazit jednu nebo obě oprávnění. Chcete-li zobrazit oba čtení a zápis oprávnění pro vlastnost, změňte hodnotu nula (0):
[Uživatel]
názevvlastnosti = 0
Zobrazit pouze oprávnění zápisu pro vlastnost, změňte hodnotu na 1:
[Uživatel]
názevvlastnosti = 1
Zobrazit pouze čtení oprávnění pro vlastnost, změňte hodnotu na 2:
[Uživatel]
názevvlastnosti = 2
Poznámka: Po úpravě souboru Dssec.dat musí ukončete a restartujte Active Directory uživatelé a počítače viz vlastnosti již filtrováno.

Vlastnosti

ID článku: 296490 - Poslední aktualizace: 1. března 2007 - Revize: 3.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbhowto kbui KB296490 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:296490

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com