Ako zmeniť filtrovaného vlastnosti objektu

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 296490 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje zmenu filtrovaného vlastností objektu.

DALSIE INFORMACIE

The Za majetok povolenia kartu objektu používateľa, ktoré zobraziť prostredníctvom Active Directory Users a počítače nemusí zobraziť každý objektu používateľa. To je, pretože používateľské rozhranie na riadenie prístupu filtruje objekt a majetku typy urobiť zoznam ľahšie spravovať. Zatiaľ čo vlastnosti objektu sú definované v schéme, zoznam filtrovaný vlastnosti, ktoré sú zobrazené je uložený v súbore Dssec.dat, ktorý sa nachádza v priečinku % SystemRoot%\System32 na všetkých radičoch domény. Môžete upraviť položky pre objekt v súbore Zobraziť filtrované vlastnosti pomocou používateľského rozhrania. Filtrované vlastnosť vyzerá to v súbore Dssec.dat:
[Používateľ]
propertyname = 7
Chcete zobraziť čítanie a zápis pre vlastnosť objektu, môžete upravovať hodnoty filtra zobrazte jeden alebo obidva z povolení. Zobraziť oboch čítanie a zápis pre vlastnosť, zmeňte hodnotu nula (0):
[Používateľ]
propertyname = 0
Zobraziť len písať povolenie pre vlastnosť, zmeňte hodnotu na 1:
[Používateľ]
propertyname = 1
Ak chcete zobraziť iba čítať povolenia pre vlastnosť, zmeňte hodnotu na možnosť 2:
[Používateľ]
propertyname = 2
Poznámka Po úprave súboru Dssec.dat, musíte ukončiť a reštartovať Active Directory Users a počítače, ak chcete zobraziť vlastnosti, ktoré sú už filtrované.

Vlastnosti

ID článku: 296490 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Kľúčové slová: 
kbenv kbhowto kbui kbmt KB296490 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:296490

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com