Chyba při heslo změněno po nainstalované nástroje Změna hesla

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 296617 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po úspěšně nastavit nástroj změnit heslo, můžete obdržet následující chybová zpráva v prohlížeči při pokusu o změnu hesla:
Parametr není správný.
Další informace, jak nastavit nástroj změnit heslo klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
269082IISADMPWD virtuální adresář nebyl vytvořen během čistá instalace IIS 5.0

Příčina

Tato chyba nastane, pokud je splněna některá z následujících kritérií:
  • Webový server je řadič domény.
  • Webový server je server v pracovní skupině.
  • Místní účet je používán na členský server domény.
  • Při změně hesla nezadáte název počítače před uživatelské jméno.

Řešení

Chcete-li heslo změnit v IIS na řadiči domény, server pracovní skupiny nebo pomocí místního účtu na členský server, zadejte informace o účtu v následujícím formátu:
<název_počítače > \ <uživatelské_jméno >

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Kroky pro reprodukci chování

  1. Procházet web, který je nastaven pro změnu hesla (například http:// <název_počítače > / iisadmpwd). Výchozí stránky je Aexp.htr.Poznámka: Tato stránka používá protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL), pokud není změněno nastavení metabáze. Poznámka: Pokud používáte nástroj Změna hesla služby IIS bez použití SSL vhodné pouze měnit nastavení metabáze. Změna provedena, nastavit výchozí stránku pro Iisadmpwd o virtuální složky Aexp3.htr pomocí funkce výchozí dokument v vlastnosti virtuální složka Iisadmpwd.

  2. Vytvořte místní účet na serveru. (Pokud je server řadičem domény, vytvořit účet domény). Nezapomeňte vyhovovat žádným zásadám hesla.
  3. Ze vzdáleného počítače přístup http:// <název_počítače > /iisadmpwd/aexp3.htr (Pokud SSL není používán) nebo https:// <název_počítače > /iisadmpwd/aexp.htr (Pokud je používán SSL).
  4. Zadejte název účtu, staré heslo, nové heslo a nové heslo potvrzení. Poznámka: Zkontrolujte, zda nové heslo neodpovídá na <název_počítače > \ <uživatelské_jméno > formátu.
Nástroj IIS heslo změnit slouží často při Outlook Web Access (OWA) je nainstalován na serveru IIS 5.0 a je používán pro webový e-mail. Pokud heslo uživatele vyprší, když uživatel protokolování do OWA, uživatel přesměrován na stránku, kterou lze změnit heslo.

Pokud nástroj IIS heslo změnit použit pro OWA, není třeba výchozí stránku virtuální složka Iisadmpwd být změněn z Aexp.htr Aexp3.htr.

Vlastnosti

ID článku: 296617 - Poslední aktualizace: 3. února 2014 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbpending kbprb KB296617 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:296617

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com