Parola sonra Parola Değiştir hizmet programı yüklü değiştirilmiş gönderirken hata

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 296617 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Parola değişikliği yardımcı programı başarıyla olarak ayarladıktan sonra bir parola değiştirmeye çalıştığınızda tarayıcıda aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Parametre hatalı.
Parola Değiştir hizmet programı konusunda ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
269082Sanal dizin IISADMPWD IIS 5.0'ın temiz bir yükleme sırasında oluşturulmuş.

Neden

Bu hata, aşağıdaki ölçütün karşılandığı takdirde oluşur:
  • Web sunucusu bir etki alanı denetleyicisidir.
  • Web sunucusu, bir çalışma grubundaki bir sunucudur.
  • Bir yerel hesap, etki alanının üye sunucusu üzerinde kullanılıyor.
  • Parolayı değiştirmek için önce kullanıcı adı bilgisayar adı yazmayın.

Çözüm

ııS'DE, etki alanı denetleyicisi, bir çalışma grubu sunucusunda veya bir üye sunucuda bir yerel hesap kullanarak değiştirme parola sağlamak için aşağıdaki biçimde hesap bilgisini girin:
<bilgisayar_adı > \ <kullanıcı_adı >

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Daha fazla bilgi

Davranışı yeniden oluşturma adımları

  1. Kullanıcıların parolalarını değiştirmek için ayarlanan siteye gidin (örneğin, http:// <bilgisayar_adı > / iisadmpwd). Varsayılan Aexp.htr sayfasıdır.Not: metatabanı ayarını değiştirmediği takdirde, bu sayfa Güvenli Yuva Katmanı (SSL) kullanır. SSL kullanarak olmadan IIS parola değişikliği yardımcı programı kullanıyorsanız, yalnızca metatabanı ayarını değiştirmeniz gerektiğini unutmayın. Değişiklik yapılan, varsayılan sayfa Aexp3.htr ıisadmpwd sanal klasörü için varsayılan belge özelliği ıisadmpwd sanal klasör özelliklerinde kullanılarak ayarlanır.

  2. Sunucu için bir yerel hesap oluşturma. (Sunucu bir etki alanı denetleyicisiyse, etki alanı hesabı oluşturma). Hiçbir parola ilkesinde uygun emin olun.
  3. Http:// uzak bir bilgisayardan erişmek <bilgisayar_adı > (SSL NOT kullanılıyorsa) /iisadmpwd/aexp3.htr veya https:// <bilgisayar_adı > (SSL kullanılıyorsa) /iisadmpwd/aexp.htr.
  4. Hesap adı, eski parolanızı, yeni parola ve yeni parola onayı. Not yazın: yeni parola için uymuyor emin olun <bilgisayar_adı > \ <kullanıcı_adı > biçimi.
Outlook Web Access (OWA) sık sık IIS 5.0 sunucuda yüklü olan ve Web tabanlı e-posta için kullanılan IIS Parola Değiştir hizmet programı kullanılır. Kullanıcı, parola, değiştirilebilir bir sayfaya kullanıcı OWA'YA oturum açtığınızda kullanıcının parolasının süresi sona ererse, yönlendirilir.

IIS Parola Değiştir hizmet programı OWA için kullanılacaksa, varsayılan sayfa ıisadmpwd sanal klasör için Aexp.htr Aexp3.htr için değiştirilmesi gerekmez.

Özellikler

Makale numarası: 296617 - Last Review: 13 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbpending kbprb KB296617 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:296617

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com