Düzeltme: Tüm boyutlar kullanırken Analysis Services hataları işlendiği

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 296639 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
# Hata: bir 12136 11457 (Plato7.x)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Tüm paylaşılan boyutları (örneğin, İşlem tüm boyutlar çözümleme Yöneticisi'nde seçerek) tarafından işlenmek üzere seçildiğinde, Çözümleme Sunucusu'nun başarısız olabilir ve aşağı kapatma/yeniden başlatma.

Neden

Analysis Services bir karar destek nesneleri (DSO) işlem işlenmekte olan nesnelerin listesini tutar. Bu liste, nesne adları 64 K karakterleri tahsis edilen tamamlama dize olarak adlandırılan, art arda eklenmiş bir dizedir. Art arda eklenmiş işlenmekte olan nesne adları listesini 64 K karakteri aşarsa, kesirli kısmı atılır ve bu sorun oluşur. Genellikle, bu sorun, yalnızca tek bir DSO işlem çok sayıda nesne işlendiğinde görülür.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft SQL Server 2000 (Analiz Hizmetleri bileşenleri - Sql2kasp1.exe) için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290211BILGI: en son SQL Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services sürüm 8.0 bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Çözümleme Hizmetleri bileşenleri, Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 296639 - Last Review: 3 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbssas800sp1fix KB296639 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:296639

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com