Předdefinovaný účet Administrator má atributy se not replikovat servery Windows NT 4.0 zálohování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 296732 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Účet správce vestavěné přidělit žádná práva jako například "Odepřít přihlášení jako dávková úloha", "Odepřít přihlášení jako služba," "Zakázat interaktivní přihlášení" nebo "Odepřít síťová přihlášení," Windows 2000 replikace se systémem Microsoft Windows NT 4.0 záložní řadiče domény nefunguje a následující chybová zpráva se zobrazí v prohlížeči událostí na řadič záložní domény se systémem Windows NT 4.0:
Replikace LSA účet objekt S-1-5-32-544
z primární řadič domény se nezdařilo s následující chybou:
Parametr není správný
Řadiče domény se systémem Windows 2000 také, zkuste navždy replikaci změn systémem Windows NT 4.0 záložního řadiče domény, ale nelze.

Příčina

Windows 2000 má nová práva jako například "Odepřít přihlášení jako dávková úloha", "Odepřít přihlášení jako služba," "Odepřít interaktivní přihlášení" a "Odepřít přihlášení sítě" nejsou k dispozici v systému Windows NT 4.0. S-1-5-32-544 je známý identifikátor zabezpečení (SID) pro účet správce vestavěné. Pokud účet správce poskytnete některý z těchto práv, replikace se systémem Windows NT 4.0 nefunguje, protože tyto nové práva nastavit některé atributy Windows NT 4.0 nerozpozná.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 296732 - Poslední aktualizace: 7. února 2014 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbenv kberrmsg kbfix KB296732 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:296732

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com