Düzeltme: Özel boyut eklendikten sonra küp Düzenleyicisi üzerinde vermiyor Kaydet

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 296901 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
# Hata: 11398 (Plato7.x)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Özel bir boyut bir küpten silin ve sonra da tam olarak aynı ada sahip özel bir boyut yalnızca kaldırdığınız boyut olarak ekleyin, olan küp Düzenleyicisi küp kaydetmeye çalıştığınızda yanıt vermeyebilir. Depoyu Meta veri Hizmetleri havuzunu biçimine geçirilir, yalnızca oluşur.

Neden

Kaydetme sırasında işlem küp küp Düzenleyicisi depo içinde bulunan tüm nesneleri de bellekte var bakar. Yalnızca olan küp Düzenleyicisi gerçekleştiren karşılaştırma değil KIMLIğI olan nesnenin adını denetler. Silinen özel boyut tam aynı adı taşıyan yeni bir özel boyut eklendiğinden, giriş, hiçbir zaman olarak depoyu kaldırılır ve aynı nesne için iki girdi olacaktır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft SQL Server 2000 (Analiz Hizmetleri bileşenleri - Sql2kasp1.exe) için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290211BILGI: en son SQL Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services sürüm 8.0 bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Çözümleme Hizmetleri bileşenleri, Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Reproduce adımları

  1. Depoyu Meta veri hizmetleri biçimini kullanarak SQL Server 2000'e geçirin.
  2. IK küp FoodMart 2000 veritabanında düzenleyin.
  3. Ödeme türü özel boyut kaldırın.
  4. Ödeme türü adlı özel bir boyut ekleyin.
  5. Küp kaydedin.
Not: depoyu bozuk sonra kadar geri temiz bir deposundan geri yüklemek ve yinelemeler arasında sorunu engellemek için Service Pack 1 gerekir.

Özellikler

Makale numarası: 296901 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbssas800sp1fix KB296901 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:296901

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com