XFOR: Přenesení MAPI nelze najít účty vytvořené ADC Exchange Server 5.5

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 297007 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud poštovní schránky Exchange Server 5.5 byla vytvořena pomocí Active Directory uživatelé a počítače v kombinovaném režimu zdroje organizace, replikuje Active Directory Connector (ADC) poštovní schránky Exchange Server 5.5 adresáře jako poštovní schránka s žádný atribut MAPI příjemce. Pokud se pokusíte přenést tuto poštovní schránku cílové organizace pomocí Průvodce přenesením Exchange účet pravděpodobně nebyl nalezen a není proto může přeneseny.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server.

Společnost Microsoft tento problém zkoumá, a jakmile budou k dispozici další informace, uvede je v tomto článku.

Další informace

Průvodce přenesením Exchange v Exchange 2000 Server Service Pack 1 (SP1) můžete přenést poštovní schránky v organizaci Exchange Server 5.5 na server Exchange 2000 v samostatné organizace Exchange 2000. Skutečné dotaz LDAP používaný Průvodce přenesením je níže a lze vidět v sledování sítě:
(&(objectClass=person)(!(|(objectclass=groupOfNames)(objectClass=Mailbox-Agent)(objectClass=MHS-Message-Store)))(MAPI-Recipient=TRUE)(Home-MTA=<DN of MTA>))

Vlastnosti

ID článku: 297007 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2014 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000sp2fix kbpending KB297007 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:297007

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com