XFOR: MAPI geçiş planı ADC ile Exchange Server 5.5 için oluşturulan Bul Not

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 297007 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Exchange Server 5.5 posta kutusu kaynak kuruluşu karma modda Active Directory Kullanıcıları ve Bilgisayarları kullanılarak oluşturulduysa, Active Directory Bağlayıcısı (ADC) posta kutusu Exchange Server 5.5 dizin için hiçbir MAPI alıcısı özniteliği posta kutusu olarak çoğaltır. Bu posta kutusu Exchange Geçişi Sihirbazı ile hedef kuruluş geçirilecek çalışırsanız, hesabın bulunan değil ve bu nedenle Geçirilmemesi.

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır.

Microsoft, bu sorunu araştırmaktadır ve yeni bilgiler hazır olduğunda bu makalede yayımlayacaktır.

Daha fazla bilgi

Exchange 2000 Server Service Pack 1 (SP1)'de Exchange Geçiş Sihirbazı, bir Exchange Server 5.5 kuruluşundaki posta kutuları, ayrı bir Exchange 2000 kuruluşunun bir Exchange 2000 sunucusuna geçirebilirsiniz. Yükseltme Sihirbazı tarafından kullanılan gerçek LDAP sorgusunu aşağıdaki; bir ağ izleyicisi izlemesinde görülebilir:
(&(objectClass=person)(!(|(objectclass=groupOfNames)(objectClass=Mailbox-Agent)(objectClass=MHS-Message-Store)))(MAPI-Recipient=TRUE)(Home-MTA=<DN of MTA>))

Özellikler

Makale numarası: 297007 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000sp2fix kbpending KB297007 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:297007

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com