XCLN: Outlook adresáře offline k dispozici pro stažení je založené na účet pro použití protokolu zapnuto

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 297008 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při zobrazení adresáře aplikace pro stažení adresáře je k dispozici ke stažení je založen na účet, který jste aktuálně přihlášeni s není účtu poštovní schránky, který je aktivní. V prostředí, ve kterém jsou k dispozici ke stažení více globálního adresáře a nastavení systému omezit adresáře určitých globální toto chování může způsobit nejasnosti správce. Pokud přihlášení k síti pomocí jednoho účtu přístup k dané adresář, ale získat přístup k samostatné poštovní schránky, který je přidružen jiný účet, když se pokusíte stáhnout offline adresář, adresář, který je k dispozici je adresář, který je k dispozici pro síťový účet používaný pro přihlášení není další poštovní schránky.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1.

Další informace

Tato funkce vyžaduje Microsoft Exchange Server. Chcete-li získat přístup k adresář offline v aplikaci Outlook 2002 v nabídce Nástroje přejděte na příkaz Odeslat a přijmout a klepněte na tlačítko Stáhnout adresář.

Vlastnosti

ID článku: 297008 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB297008 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:297008

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com