XCLN: Outlook Çevrimdışı adres defteri karşıdan yükleme için kullanılabilir açık günlük için kullandığınız hesabın esası

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 297008 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir adres defteri karşıdan görüntülendiğinde, adres defterini karşıdan yüklenebilir, şu anda etkin olan posta kutusu hesabı altında değil, oturum hesabı dayanır. Birden çok genel adres defterleri, karşıdan yüklenebilir ve sistem ayarlanmış bir ortamda belirli genel adres defterleri sınırlamak için bu davranış bir yöneticinin karışıklığa neden olabilir. Belirli bir adres defteri erişimi olan bir hesabı kullanarak ağa oturum açabilir; ancak çevrimdışı adres defterini karşıdan yükleme girişiminde bulunduğunuzda, başka bir hesapla ilişkilendirilmiş olan ayrı bir posta kutusu erişim, kullanılabilir adres defterini adres defteri değil, ek posta kutusu oturum açmak için kullanılan bir ağ hesabı için kullanılabilir değildir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bu özellik Microsoft Exchange Server gerektirir. Microsoft Outlook 2002'de, çevrimdışı adres defterinde Araçlar menüsünden erişmek için Gönder/Al ' ın üzerine gelin ve sonra da Adres defterini yükle'yi tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 297008 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB297008 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:297008

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com