Kopírovanie hudby do a zo zvukového disku CD v systéme Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 297015 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje kopírovanie hudby zo zvukového disku CD v počítači lokálny pevný disk pomocou Windows Media Player (WMP). Môžete potom skopírujte údaje späť na zvukový disk CD, ak chcete.DALSIE INFORMACIE

Kopírovanie hudobných súborov zo zvukového disku CD

 1. Vložte Audio CD a spustite prehrávač Windows Media Player.
 2. Ak WMP v kompaktnom režime, stlačte CTRL + 1 na zobrazenie WMP v úplnom režime.
 3. Kliknite na tlačidlo Kopírovať z disku CD. Alebo na Súbor ponuke môžete kliknúť Kópia, kliknite na tlačidlo Kopírovať z Audio CD, a potom vyberte jednotku, z ktorej chcete kopírovať.
 4. Kliknutím vyberte každý zvukový súbor, ktorý chcete kopírovať. Predvolene sú vybraté všetky súbory, ktoré ste už neskopírujú.
 5. Kliknite na tlačidlo Kopírovať hudbu. Podľa predvoleného nastavenia skopírujú do priečinka My Documents\My Music súbor.
Poznámka: Ak chcete zmeniť predvolené umiestnenie, do ktorého ste súbory kopírovať, pozrite sekciu "Na zmeniť Audio CD kopírovanie možnosti" v tomto článku.

Kopírovanie zvukových súborov z pevného disku na disk CD

 1. V Prieskumníkovi vyberte súbory, ktoré chcete skopírovať na zvukový disk CD a potom kliknite na tlačidlo Kopírovanie na Audio CD Webové zobrazenie úloh.
 2. V WMP, overte, či sú súbory, ktoré chcete kopírovať v zozname skladieb a aby sa vybrali.
 3. Kliknite na tlačidlo Kopírovať hudbu.
Poznámka: Môžete skopírovať .wma, .mp3 a .wav typy súborov na disk CD.

Zmena zvukového disku CD, kopírovanie možnosti

 1. Spustite prehrávač Windows Media Player.
 2. Na Nástroje ponuky, kliknite na tlačidlo Možnosti, a potom na Kopírovať hudbu kartu môžete upraviť nasledovné možnosti:
  • Kopírovať hudbu do tohto umiestnenia:
   • Zmena: Toto nastavenie použite na nastavenie priečinka, do ktorého kopírujete hudobné súbory.
   • Rozšírené: Toto nastavenie použite na konfigurovanie pomenovanie zvukové súbory.
  • Kopírovať nastavenie:
   • Formát súboru: Toto nastavenie použite na vyberte formát, do ktorého kopírujete súbory. Predvolené je systému Windows Media Audio (WMA), alebo môžete použiť iné formáty súborov, ktoré ste nainštalovali.
   • Chráni obsah: Toto nastavenie použite na určenie použitia digitálnych licencovania pre skladby, ktoré skopírujete z disku CD. Prostredníctvom licencií súbor, budete chrániť autorských bráni súbor hrál na inom počítači.
   • Kopírovať hudbu s touto kvalitou: Toto nastavenie použite na nastavenie bitovej rýchlosti v ktorom kódovanie hudbu. Možné kódovať súbory .wma v bitoch 48 kilobitov za sekundu (Kbps) 192 Kbps.

Vlastnosti

ID článku: 297015 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kbhowtomaster kbsound kbmt KB297015 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:297015

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com