обмеження стосовно сценарій виконання файли особистих папок (. PST) через LAN і WAN посилання

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 297019 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті містяться керівні вказівки про обмеження сценарій виконання файлів особистих папок (. PST) над локальної мережі (LAN) або Глобальна глобальна мережа (ГОМ) посилання. Зверніть увагу, що PST-файлів не повинні бути довгострокові, Постійне сценарій виконання методу онлайнове пул носіїв повідомлень в корпоративному середовищі.

Ця стаття також пропонує три альтернативи для PST-файлів:
 • За допомогою поштових скриньок Microsoft Exchange Server 2010 або Microsoft Exchange Server 2013 особистого архіву.
 • Настроїти Microsoft Outlook у режимі кешування Exchange. Це кешує даних поштових скриньок Exchange Server в локальний файл автономних папок (. OST).
 • Настроїти Outlook запускати на запущено служба терміналів Windows і підключитися до поштової скриньки Exchange Server реального часу.

Крім того, один підтримується сценарій для мережевих PST-файлів, описаної в цій статті. Сценарій використовує Microsoft® Outlook® 2010 або Microsoft Outlook 2013 віддалено на Windows Server 2008 R2 orlater віддаленого робочого стола сесії приймаючої (RDSH).

Додаткові відомості

Команда Microsoft Exchange Server 4.0 створений PST-файлів для того, щоб дозволити користувачам зберігати копії своїх повідомлень на локальних комп'ютерах. PST-файли також служити в якості повідомлень для користувачів, які не мають доступу до сервера Microsoft Exchange комп'ютера (наприклад, POP3 або IMAP електронна пошта користувачів).

Однак, PST-файлів не призначені як рішення мережі підприємства. Хоча це можна вказати мережний каталог або універсальних про іменування (UNC) шлях як розташування для файлу PST онлайнове пул носіїв, сценарій виконання мережі не означає бути довгострокові, Постійне сценарій виконання методу онлайнове пул носіїв повідомлень в корпоративному середовищі.

PST-файлу є файл доступ ініціативи метод онлайнове пул носіїв протокол IMAP. Файл доступ driven означає, що доступ до команди спеціальний файл використовує комп’ютер-зразок, що операційна система (ОС) забезпечує читати і записувати дані до файлу.

Це не є ефективним на WAN або локальної мережі посилання, оскільки у ГОМ і лом мережі доступу driven методи. Ось команди, що операційна система (ОС) забезпечує надсилати дані до, або отримувати від, іншому мережному комп'ютері. Якщо віддалений PST-файлу (через мережеве з'єднання), Outlook намагається використовувати файл команди прочитати з файлу або записування до файлу. Однак, операційної системи повинні направити ці команди по мережі тому, що файл не знаходиться на локальному комп'ютері. Це створює багато накладні витрати і збільшує Вільний час, потрібний для читання та записування до файлу. Крім того, сценарій виконання PST-файлу за допомогою підключення до мережі може призвести до пошкодженого PST-файлу, якщо з'єднання погіршує або не вдається.

Щоб отримати додаткові відомості про проблеми, які можуть виникнути з мережевих пристроїв онлайнове пул носіїв даних або з серверів, які приймають акцій відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://Blogs.TechNet.com/askperf/Archive/2007/01/21/Network-stored-PST-Files-Don-t-Do-It.aspx
Інші види поведінки PST-файлів за посиланнями ГОМ і лом
 • Усі операції із затримкою.
 • Написати операцій можна взяти приблизно в чотири рази довшою, ніж читати операцій.
 • Outlook має сповільнення роботи, ніж Exchange клієнт.
Через це поведінка файли автономних папок (. OST) і особистої адресної книги (PAB) файли у спільній віддалений доступ також є непідтримуваний конфігурацій.

Якщо там були роумінг-користувачів в організації, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://Office.Microsoft.com/EN-US/Office-2003-Resource-Kit/configuring-Outlook-for-Roaming-Users-HA001140269.aspx

Рекомендації

корпорація Майкрософт рекомендує нижченаведені варіанти вирішення проблеми. Перші три повинні використовуватись в замість PST-файлів локальної мережі або WAN. Четверта описує параметр для сценарій виконання мережевих PST-файлів, але тільки тоді, коли Outlook 2010 або Outlook 2013 розміщена віддалено на Windows Server 2008 R2 orlater хосту сеансу віддаленого робочого стола.

Поштовою скринькою Exchange Server 2010 і Exchange Server 2013 особистого архіву

Особистих архівах допомогти вам відновити контроль над даних обміну повідомленнями вашої організації, шляхом усунення необхідності для файли особистого пул носіїв поштових скриньок (. PST) і що дозволяє користувачам зберігати протокол IMAP в поштовій скриньці особистого архіву доступні в Microsoft Outlook 2013, Microsoft® Outlook® 2010, Microsoft Outlook 2007 та Microsoft Office Outlook веб-застосунок.

Щоб отримати додаткові відомості про особисті архіви відвідайте веб-сайту Microsoft TechNet:
http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/dd979795.aspx

Exchange Server з локалького файлу

Під Вільний час роботи над WAN або локальної мережі, це краще, щоб настроїти Microsoft Outlook у режимі кешування повідомлень із сервера Exchange. Це кешує даних поштових скриньок Exchange Server в локальний файл автономних папок (. OST). Ця конфігурація дозволяє віддалений клієнт успішно працювати навіть не підключаючись до сервера. Майте на увазі, що OST-файлів підтримки місцевих реплікації, і це означає, що всі папки та їхні дані можуть бути відтворені для OST-файлів, не просто напишіть протокол IMAP, як це відбувається, коли ви використовуєте віддалений доступ. сценарій виконання OST-файлів, отже, більш ефективним і більш корисним. OST-файлів також немає залежність завдання на наявність на комп'ютері з Exchange Server (за винятком, щоб синхронізувати нові дані з сервера на клієнта і навпаки), тому що інформація зберігається в кеші локалького файлу. Це покращує продуктивність, тому що інформація розглядається зберігається на локальному диску, у той Вільний час як головну копію дані залишаються на сервері, де це можуть бути доступні і для резервного копіювання. OST-файлів також забезпечення резервування, і це забезпечує більшу цілісність і експлуатаційну даних.

Служби Microsoft терміналів

Якщо підприємству слід використовувати Outlook над WAN або локальної мережі посилання, це високоефективний, щоб налаштувати програму Microsoft Outlook для підключення до поштової скриньки Exchange Server реального часу під Вільний час сценарій виконання служба терміналів сервер Microsoft Windows. З служб терміналів передаються лише інформацію, потрібний для оновлення дисплея. Потенційні переваги в тому, багато віддаленими користувачами на основі служба терміналів (замість сценарій виконання розширенням PST або OST файлів) є значними в будь-який аналіз збереження пропускної здатності мережі.

Outlook 2013 або Outlook 2010 під егідою віддалено за допомогою Windows Server 2008 R2 orlater конфігурації до віддаленого робочого стола сесії приймаючої (RDSH) або віртуальної робочий стіл інфраструктури (VDI)

Outlook 2010, Outlook 2013 і яка підтримує коли мережевих PST або OST-файли використовуються на наступних умовах:
 • Висока пропускна здатність/low latency мережне підключення використовуються.
 • Існує один клієнтський доступ на файл (один клієнт Outlook на PST або. OST).
 • Windows Server 2008 R2 або пізнішої версії віддаленого робочого стола сесії приймаючої (RDSH), або Windows Server 2008 R2 або пізніших віртуальної робочий стіл інфраструктури (VDI) використовується для запуску Outlook віддалено.
Якщо функція Outlook перестає працювати або PST або. OST файлів стає корумпованою і може відтворити цю проблему в вище середовища, зверніться до представник служби підтримки клієнтів Microsoft.

Примітка. Microsoft не буде надавати допомогу в усунення несправностей повільної роботи через мережеве PST або OST-файлів. Гості несуть відповідальність як для визначення і підтримання адекватної мережі та дублювання диска i/о.

Важливо. Програм Microsoft може працювати неправильно в сторонніх програму або Підтримка програмного забезпечення віртуалізації середовищі. Ми не тестують продуктів Microsoft, які виконуються у сторонніх програму або Підтримка програмного забезпечення віртуалізації середовищах. Щоб отримати додаткові відомості про підтримку, що надається корпорацією Майкрософт для його Підтримка програмного забезпечення працює разом з корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення клацніть цей номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
897615 Політика підтримки програмного забезпечення Microsoft працює в корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення

глобальна мережа масштабованість керівництвом, яке є специфічними для цієї конфігурації можуть бути знайдені в на "Cached режиму Exchange у середовищі віддаленого робочого стола хосту сеансу: планування міркувань (Outlook 2010)" білому папері. Хоча цей документ відноситься конкретно до режим кешування Exchange, масштабованість метрики повинні також застосовуються до інших конфігурацій Outlook, припускаючи, що зустрів критерії, які згадуються в список нижче. Щоб завантажити цей білий папір як документ Microsoft Word (.docx), відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:

Що потрібно враховувати, коли зберігаються PST-файли

Коли ви зберігаєте PST-файлів, акцій, можуть зависнути. Ця поведінка може спричинити кілька клієнтських проблем, таких як змусити Outlook перестати відповідати на запити або заморожування настільні комп'ютери на клієнтських комп'ютерах. Черг в чергах обслуговування сервера, що є причиною цього тимчасовий стан. Сервер служба використовує роботи елементів, таких як запит на розширення PST-файл, для обробки запитів вводу-виводу, які приходять по мережі. Ці роботи об'єктів очікують в чергах обслуговування сервера. Звідти вони обробляються сервером служби робочі потоки. Робочих елементів виділяються зі ядра ресурс, який називається невивантажуваного пулу (АЕС). Службу сервер надсилає цих запитів вводу-виводу Дискову підсистему. Якщо з міркувань які раніше згадані Дискову Підсистему не відповідає вчасно, вхідних запитів вводу-виводу ставляться в чергу за допомогою робочих елементів в чергах роботу сервера. Тому що ці працюють елементи кошти з АЕС, цей ресурс в кінцевому рахунку вичерпаються. Розрядження АЕС причини системи в кінцевому підсумку зависання і подія ID 2019 увійти.

Якщо вам виправити цю неполадку, зазвичай можна знайти докази проблемою в Poolmon та Perfmon захоплює. Наприклад, ви можете побачити LSwn басейн тег виділення піднятися в Poolmon слідів. Ці асигнування зроблені за допомогою програми Srv.sys. Розмір виділення це настроюються за допомогою SizReqBuf реєстрі значення. Один виділення зробив для кожного робочого завдання, який використовується службою сервера. Коли ви використовуєте Perfmon, щоб виправити цю неполадку, ви бачите Неухильне зниження в лічильнику "Доступних робочих елементів". Якщо "Доступних робочих елементів" досягає нуля, клієнти можуть бути в змозі отримати доступ до файлів. Подія ID 2019 помилки може також виникати, якщо проблема полягає в LSwn асигнування (виснаження АЕС). Інший тег, який вказує файл. PST проблеми є MmSt тег. Цей тег позначає мм розділ об'єктом прототипом Pte, пам'ять пов'язані з керування структурою, яка використовується для зіставлених файлів. (Це басейн тег, який використовується для карта пам'яті операційної системи, що використовується для відстеження спільні файли.) MmSt питання часто виявляються у вигляді вивантажуваного пула виснаження (подія ID 2020).

Підключення до обміну та Outlook продуктивність Виправлення неполадок де спільні файли існують

Якщо навколишнє середовище містить мережі поділився PST-файлів, переконайтеся, що наступні рекомендації слідують під Вільний час виправлення неполадок:
 • Ці файли не мають зберігатися на тому ж носіїв інформації як файли, які використовуються сервером Exchange. Це включає в себе основні файли, баз даних і лог файлів.
 • Ці файли повинні бути від'єднано від профіль Outlook і Outlook слід перезапустити.

Завдяки цих питань і можливість що спільній PST-файли можуть бути причиною проблем продуктивності клієнта груп підтримки Microsoft Exchange Server і Microsoft Office Outlook повинні взяти ці інтерактивні елементи при усуненні неполадок.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
208480 Опис мети і потужності складів Outlook
177446 приймальні випробування продуктивності Microsoft віддаленого виклику процедури

Властивості

Номер статті: 297019 - Востаннє переглянуто: 13 червня 2014 р. - Редакція: 7.1
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook 2013
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 - стандартний випуск
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Standard
 • Windows Home Server
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Enterprise N
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Home Premium N
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Professional N
 • Windows 7 Release Candidate
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Starter N
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Ultimate N
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Standard
Ключові слова: 
kbstore kbemail kbinfo kbmt KB297019 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 297019

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com