.Chm dosyasına katıştırılan ActiveX belge yüklemez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 297026
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

ActiveX denetimi, .chm dosyası içine gömülmüş bir ActiveX belgeyi görmek için köprü metni biçimlendirme dili (html) Yardım Tekdüzen Kaynak Konum Belirleyicisi (url) protokolleri kullanmaya çalıştığınızda, boş bir belge görüntüleyebilir.

Neden

Internet Explorer yeni belge isteği için Shdocvw.dll dosyası içinde yeni bir bağlama Mk:@MSITStore:// iletişim kuralı başlatmak değil, bu sorun oluşabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için Internet Explorer sürüm 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın Microsoft Knowledge Base:
267954 En son Internet Explorer 5.5 Hizmet Paketi Nasıl Elde Edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümü aşağıdaki dosya özniteliklerine sahip olmalıdır veya daha sonra:
  Date   Time   Version    Size    File name  Platform
  ------------------------------------------------------------------
  5/2/2001 12:35pm 5.50.4617.100 1,148,176 Shdocvw.dll Intel
				

Durum

Microsoft bu sorunun, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Internet Explorer sürüm 5.5 giderilmiştir Service Pack 2.

Daha fazla bilgi

html Yardımı url protokollerinin hakkında ek bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
235226 BİLGİ: html Yardımı url protokollerinin

Özellikler

Makale numarası: 297026 - Last Review: 29 Kasım 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbie550presp2fix kbui kbmt KB297026 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 297026
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com