Chybová zpráva při kompilaci aplikací pro rozhraní.NET Framework 4.5.2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2971005 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Microsoft rozhraní.NET Framework 4.5.1 aplikaci, která používá přenosné knihovny .NET pro Microsoft rozhraní.NET Framework 4.5.2 znovu zkompilujete, zobrazí se následující chybová zpráva během kompilace:
Typ "{Typ}"je definována v sestavení, které není odkazováno. Je nutné přidat odkaz na sestavení.{sestavení}'.

Poznámka: V této chybové zprávě {sestavení} představuje jednu z skutečné soubory, které se nachází v "C:\Program Files (x 86) \Reference Assemblies\Microsoft\Framework\.Složka NETFramework\v4.5.2\Facades".

Například chybová zpráva podobná jedné z následujících zpráv:
Typ "System.Object" je definován v sestavení, které není odkazováno. Je nutné přidat odkaz na sestavení "System.Runtime, verze = 4.0.0.0, Culture = neutral, PublicKeyToken = b03f5f7f11d50a3a".

Typ "System.Attribute" je definován v sestavení, které není odkazováno. Je nutné přidat odkaz na sestavení "System.Runtime, verze = 4.0.0.0, Culture = neutral, PublicKeyToken = b03f5f7f11d50a3a".

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, nainstalujte aktualizovanou verzi sady Microsoft rozhraní.NET Framework Developer 4.5.2. Informace ke stažení naleznete v tématu Článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base 2901951.

Vlastnosti

ID článku: 2971005 - Poslední aktualizace: 19. června 2014 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework 4.5.2
Klíčová slova: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2971005 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2971005

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com