Chybové hlásenie pri kompilácii aplikácie na cieľové platformy .NET Framework 4.5.2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2971005 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Keď ste překompilovat Microsoft.net rámec 4.5.1 aplikácie, ktorá používa prenosný knižníc .NET na cieľové spoločnosti Microsoft.NET Framework 4.5.2, dostanete nasledujúce chybové hlásenie pri zostavovaní:
Typ "{typ}"je definovaný v assembleri, ktorý neodkazuje. Musíte pridať odkaz na zhromaždenie "{zostavy}'.

Poznámka: V tomto chybovom hlásení, {zostavy} predstavuje jednu z aktuálne súbory, ktoré sa nachádza v "C:\Program Files (x 86) \Reference Assemblies\Microsoft\Framework\.NETFramework\v4.5.2\Facades"zložku.

Napríklad chybové hlásenie podobné niektorému z nasledovných hlásení:
Typ "System.Object" je definovaný v assembleri, ktorý neodkazuje. Musíte pridať odkaz na zhromaždenie "System.Runtime, verzia = 4.0.0.0, kultúra = neutrálny, PublicKeyToken = b03f5f7f11d50a3a".

Typ "System.Attribute" je definovaný v assembleri, ktorý neodkazuje. Musíte pridať odkaz na zhromaždenie "System.Runtime, verzia = 4.0.0.0, kultúra = neutrálny, PublicKeyToken = b03f5f7f11d50a3a".

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte aktualizovanú verziu Microsoft .NET Framework 4.5.2 Developer Pack. Stiahnuť informácie nájdete Článku databázy Microsoft Knowledge Base 2901951.

Vlastnosti

ID článku: 2971005 - Posledná kontrola: 21. júna 2014 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft .NET Framework 4.5.2
Kľúčové slová: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2971005 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2971005

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com