Oprava: Nelze procházet krychle nebo model dolování procesů, po You Install Analysis Services 2000 RTM

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 297232 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Chyba #: 11454 (Plato7.x) BUG #: 12339 (Plato7.x)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud nainstalujete Analysis Services 2000 RTM po instalaci Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1 (SP1) nebo Office XP pokusíte procházet krychlí nebo zpracovat dolování modelu pomocí Správce analýzy, můžete obdržet následující chybové zprávy:
Nelze procházet krychle 'název'.
Nespecifikovaná chyba
Nebo
Tato struktura objekt není platný (volání neplatné procedury nebo argument)
Pokud jste nainstalovali verzi beta aplikace SQL Server 2000 SP1 nebo Office XP, může zobrazit různé chybové zprávy:
Zprostředkovatel nebyl nalezen. Jej pravděpodobně není správně nainstalována

Pokud nainstalujete Analysis Services 2000 RTM po instalaci Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 2 (SP2), budou mít stejný problém. Můžete také obdržet tuto chybovou zprávu:
Nelze najít krychli

Příčina

Instalace služby Analysis přepíše starší verze (8.0.194), která způsobí Msolap80.dll, Msdmine.dll a Msolap80.rll, Msdmine.rll být mimo synchronizace novější verze Msolap80.dll a Msdmine.dll z SQL Server 2000 SP1 nebo Office XP.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro 2000 Microsoft SQL Server (Analysis Services součásti - Sql2kasp1.exe). Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Jak potíže obejít

Pokud je nainstalována sada Office XP, můžete spustit instalaci Office XP nebo Office XP Web Components s možností Rozpoznat a opravit. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
298027OFFXP: Rozdíly mezi opravit a přeinstalovat

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v SQL Server 2000 Analysis Services verze 8.0. Tento problém byl poprvé opraven v Analysis Services součásti z Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1.

Další informace

Pokud nainstalujete Analysis Services 2000 RTM do počítače již obsahuje aktualizované soubory klienta, jako je například SQL Server 2000 SP1 nebo Office XP, musíte použít Analysis Services SP1 pro tohoto klienta pracovat správně.

Vlastnosti

ID článku: 297232 - Poslední aktualizace: 2. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix kbssas800sp1fix KB297232 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:297232

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com