Düzeltme: You ınstall çözümlemesi 2000 RTM Hizmetleri sonra küpleri veya işlem madenciliği modeli Gözat bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 297232 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
# Hata: 11454 (Plato7.x) HATA #: 12339 (Plato7.x)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Analysis Services 2000 RTM küpleri gözatmak veya Analysis Manager'ı kullanarak bir madenciliği modeli işlem girişiminde bulunduğunuzda, Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1 (SP1) veya Microsoft Office XP yükledikten sonra yüklerseniz, aşağıdaki hata iletilerini alabilirsiniz:
Küp 'name' gözatılamıyor.
Belirlenemeyen hata
-VEYA-
Bu nesne yapısı geçerli değil (geçersiz yordam çağrısı veya değişken)
SQL Server 2000 SP1 veya Office XP'in beta sürümünü yüklediyseniz, farklı bir hata iletisi görebilirsiniz:
Sağlayıcı bulunamıyor. Düzgün yüklenmemiş olabilir

Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 2 (SP2) yükledikten sonra Analysis Services 2000 RTM yüklerseniz, aynı sorunun karşılaşacaklardır. Bu hata iletisini de alabilirsiniz:
Küp bulunamıyor.

Neden

Analysis Services'i yükleme Msolap80.dll Msdmine.dll ve Msolap80.rll, Msdmine.rll eşitleme yetersiz olması neden eski bir sürümü (8.0.194) ile Msolap80.dll ve SQL Server 2000 SP1 veya Office XP Msdmine.dll daha yeni bir sürümü üzerine yazar.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft SQL Server 2000 (Analiz Hizmetleri bileşenleri - Sql2kasp1.exe) için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290211BILGI: en son SQL Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Office XP yüklüyse, Office XP veya Office XP Web Components yükleme Algıla ve Onar seçeneğiyle çalıştırabilirsiniz. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
298027OFFXP:'Arasındaki farklar Onar ve yeniden yükleme

Durum

Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services sürümü bir sorun olduğunu onaylamıştır 8.0. Bu sorun ilk olarak Çözümleme Hizmetleri bileşenleri, Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Analysis Services 2000 RTM üzerine yüklerseniz, SQL Server 2000 SP1 veya Office XP gibi istemci dosyalarını içeren bir bilgisayar güncelleştirildi, düzgün çalışabilmesi, bu istemci için Analysis Services SP1'i uygulamalısınız.

Özellikler

Makale numarası: 297232 - Last Review: 7 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix kbssas800sp1fix KB297232 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:297232

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com