Ako aktivovať licencia typu perpetual Visio

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 297247 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje ako aktivovať perpetuals licencia programu Microsoft Office Visio.

DALSIE INFORMACIE

Licencia typu perpetual nikdy skončí. Je to perpetual licenciu na používanie produktu Visio.

Pri spustení programu Visio pre prvýkrát po inštalácii Sprievodcu aktiváciou Microsoft automaticky spustí. Nachádzate sa stretnete s dve možnosti aktivácie, alebo môžete vybrať aktívny neskôr:
 • Aktivovať cez Internet
 • Aktivovať telefonicky
Ak vyberiete Aktivovať pomocou Internet možnosť Sprievodca aktiváciou automaticky kontakty Licenčné servery spoločnosti Microsoft prostredníctvom internetového pripojenia. Ak používate platný kód product key, ktorý bol použitý predtým, váš výrobok je okamžite aktivuje.

Ak vyberiete Aktivovať pomocou telefón možnosť, zavolajte na telefónne číslo, ktoré je ustanovené v Sprievodca aktiváciou a typ potvrdzovacie číslo, ktoré je poskytované Customer service agent.

V každom prípade, po aktivácii vašej výrobku, budete mať licenciu na používanie programu Visio, ktoré nikdy skončí.

Ste môžete spustiť Visio až 10 krát bez aktivácie. Ak neaktivujete výrobku, to spustí v režime obmedzenej funkčnosti. V zníženej funkčnosti režime, nemôžete uložiť zmeny dokumentov alebo vytvoriť nový dokument, a Ďalšie funkcie môže skrátiť.

Nie existujúce súbory programu Visio alebo výkresy budú poškodené a môžete ľahko zmeniť Visio z režimu zníženej funkčnosti podľa pokynov, ktoré sú načrtnuté v obrazovkách prezentované. Ďalšie informácie nájdete v časti „Quit Režimu zníženej funkčnosti"časti tohto článku.

Aktivácia prostredníctvom internetu

Aktivácia programu Visio pomocou internetu je jednoduchšie dvoch spôsoboch aktivácie. Ak chcete svoj produkt aktivovať prostredníctvom internetu, začnite Visio, a potom postupujte podľa týchto krokov:
 1. V Sprievodcovi aktiváciou kliknite Aktivovať pomocou Internet, a potom kliknite na tlačidlo Next.
 2. Čítanie Microsoft Office súkromia stránky, a potom kliknite na tlačidlo Next.
 3. Na stránke informácie o zákazníkovi Zadajte vašu osobnú information. Jediné informácie, ktoré ste povinní vyplniť je Krajina alebo oblasť možnosť. Zo zoznamu vyberte príslušné krajiny, zadajte niektorý Ďalšie informácie, ktoré chcete, a potom kliknite na tlačidlo Next.
 4. Na stránke špeciálne ponuky máte tri možnosti pre získavanie informácií a ponúk od spoločnosti Microsoft. Žiadna z týchto možností nie je v predvolenom nastavení začiarknuté. Ak chcete prijímať informácie a ponuky od Microsoft, vyberte možnosti, ktoré chcete, zadajte svoju e-mailovú adresu, a potom kliknite na tlačidlo Odoslať.

  Po kliknutí na tlačidlo Odoslať, vaše informácie sa odošlú na licenčné servery spoločnosti Microsoft. Keď vaše informácie je potvrdená, Aktivácia úplné zobrazí sa stránka, a môžete použiť programy balíka Office bez toho aktivovať balík Office v budúcnosti.
 5. Kliknite na položku Dokončiť.

Aktivácia telefonická

Ak nemáte pripojenie na Internet, alebo nechcete aktivovať Visio pomocou internetu, môžete použiť telefón aktivuje Visio. Na aktiváciu produktu týmto spôsobom, spustite Visio a potom postupujte podľa týchto kroky:
 1. V Sprievodcovi aktiváciou vyberte Aktivácia telefonovanie možnosť a potom kliknite na Next.
 2. Čítanie Microsoft Office súkromia stránky, a potom kliknite na tlačidlo Next.
 3. V Vyberte svoje umiestnenie zoznam, vyberte krajina alebo oblasť. Zavolajte na telefónne číslo, ktoré je uvedené na linku 2. V Customer service agent sa spýta na identifikáciu inštalácie a bude vám potvrdenie ID v návrate. Zadajte potvrdzovací kľúč v poliach poskytnuté.

  POZNÁMKA: Poznačte potvrdzovací kľúč, ktorý je poskytovaný Customer service agent. Je možné znova ju použiť na rovnakom počítači, ak ste nemusíte preformátovať pevný disk a preinštalovať Visio v budúcnosti. Ak potvrdzovací kľúč nefunguje v tom čase, volanie customer service agent opäť, a požiadať o nový potvrdzovací kľúč.
 4. Kliknite na položku Next.
 5. Na Aktivácia úplné kliknite na možnosť Dokončiť.

Preskočiť aktivácie

Ak nechcete, aby na aktiváciu vašej kópie programu Visio, môžete kliknúť Aktivovať neskôr na ľubovoľnej stránke Sprievodcu aktiváciou. Sprievodca vás upozorní, že máte určitého počtu krát spustiť výrobku, potom sa bude vyžadovať ho aktivovať. Kliknite na položku Výstupu Zatvorte okno sprievodcu.

POZNÁMKA: Ak sa rozhodnete aktivovať licenciu neskôr, Aktivácia počítadlo decrements každom spustení Visio program. Ak Počítadlo dosiahne hodnotu nula, Visio program začína beží v režimu zníženej funkčnosti.

Ukončite režimu zníženej funkčnosti

Ak nevykonáte aktiváciu vašej Visio licencie a programy Visio spustiť v režime s obmedzenou funkčnosťou, musíte aktivovať licenciu ukončite režimu zníženej funkčnosti. Pretože Sprievodcu aktiváciou sa zobrazí v?dy spustíte program Visio (spustený v režime s obmedzenou funkčnosťou), môžete mať príležitosť aktivovať licenciu každom spustení programu. Ak nie aktivovať licenciu pri spustení programu Visio, môžete kliknúť aj Aktivovať produkt na pomoc ponuka vnútri Visio. Spustí Sprievodcu aktiváciou.

Vlastnosti

ID článku: 297247 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office Visio Professional 2007
 • Microsoft Office Visio Standard 2007
 • Microsoft Office Visio Professional 2003
 • Microsoft Visio 2002 Professional Edition
 • Microsoft Visio 2002 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbprivacy kbhowto kbinfo kbmt KB297247 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:297247

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com