Jak aktivovat zkušební licence pro aplikaci Visio 2002

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 297263 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak aktivovat zkušební verzi aplikace Microsoft Visio 2002.

Další informace

Zkušební verze má odběru omezené období. Období odběr začíná při aktivaci produktu a pokračuje pro jeden měsíc. Při vypršení licence musíte odinstalovat produkt a zkušební nelze nainstalována a ve stejném počítači znovu aktivován.

Při spuštění aplikace Visio poprvé po instalaci aplikace Visio automaticky spustí Průvodce aktivací Microsoft. Budete vyzváni k aktivaci pomocí Internetu nebo můžete aktivovat Visio později. Poznámka: zkušební je nelze aktivovat telefonicky. Je nutné připojení k Internetu úspěšně aktivovat tuto verzi. Když vyberete možnost Aktivace pomocí Internetu, Průvodce aktivací automaticky kontaktuje licenční servery prostřednictvím připojení k Internetu společnosti Microsoft. Pokud používáte platný kód product key, který nebyl dříve použit váš produkt okamžitě aktivován.

Po aktivaci produktu máte licenci k používání Visio období 30 dnů. Počet 30 den začne za poslední den měsíce aktivaci licence.

Můžete spustit Visio až pětkrát bez aktivace. Selhání produkt aktivovat program začne spuštěna v režimu se sníženou funkčností. V režimu se sníženou funkčností nelze ukládat změny dokumentů ani vytvářet nové dokumenty. Navíc mohou být omezeny další funkce.

Přepnutí žádné existující soubory Visio nebo výkresy nebudou poškozeny a Visio můžete snadno změnit z režimu se sníženou funkčností podle pokynů popsaných v obrazovkách prezentovány.

Aktivace pomocí Internetu

Aktivace pomocí Internetu Visio je velmi snadné. K aktivaci produktu tímto způsobem spustit aplikace Visio a postupujte takto:
 1. V Průvodci aktivací vyberte možnost Aktivace pomocí Internetu a potom klepněte na tlačítko Další.
 2. Čtení na stránce Microsoft Office Privacy zásadu a potom klepněte na tlačítko Další.
 3. Na stránce Zákazník informace zadejte osobní informace. Pouze pole, které jsou nezbytné k dokončení je možnost Země. Ze seznamu vyberte příslušné země, zadejte informace, které chcete a potom klepněte na tlačítko Další.
 4. Na stránce Speciální nabídky máte tři možnosti pro získání informace a nabídky od společnosti Microsoft. Žádná z těchto možností není ve výchozím nastavení vybrána. Pokud chcete dostávat informace nebo nabídky od společnosti Microsoft, vyberte možnosti, které chcete zadejte e-mailovou adresu a poté klepněte na tlačítko Odeslat.

  Když klepněte na tlačítko Odeslat vaše informace je odeslána Microsoft licenční servery. Při ověřena vaše informace se zobrazí stránka Dokončení aktivace a do data zadaného na této stránce můžete použít Visio.
 5. Klepněte na tlačítko Dokončit.

Vynechání aktivace

Pokud chcete aktivovat svou kopii Visio, můžete klepnout na tlačítko Aktivovat později na libovolné stránce Průvodce aktivací. Průvodce zobrazí upozornění mají zadaný počet (maximum je pět) časy spuštění produktu, před které je třeba jej aktivovat. Klepnutím na tlačítko Konec zavřete průvodce.

Poznámka: Pokud se rozhodnete aktivovat licenci později, aktivaci Čítač sníží při každém spuštění aplikace Visio. Pokud čítač dosáhne nuly, začne aplikace Visio spuštěna v režimu se sníženou funkčností.

Zkušební platnosti

Jak určit datum platnosti

Chcete-li zjistit, když vyprší platnost vaší verze, spusťte Visio program a v nabídce Nápověda klepněte na příkaz Aktivovat produkt. Zobrazí se oznámení o vypršení platnosti.

Upozornění na vypršení platnosti

Kód, který bude spuštěn při každém spuštění aplikace Visio je integrována do aplikace Visio 2002. Tento kód zjistí, že vyprší platnost licence produktu a automaticky poskytuje připomenutí o čekajících data vypršení platnosti, dobře v předem vypršení platnosti. Jak se datum vypršení platnosti blíží, zvyšuje se frekvence upomínek. V následující tabulce je uvedena frekvence upomínek pro zkušební verzi aplikace.
  Length of time until expiration     Reminder appears
  ----------------------------------------------------------------
  10 days                 Once
  7 days                  Once 
  Between 5 and 2 days           Daily 
  2 days before expiration         Every time you start the 
                      Visio program
				
Pokud čekat licence vyprší můžete spustit Visio program Celkový počet pětkrát před zahájením spuštěna v režimu se sníženou funkčností.

Jak lze pokračovat pomocí Visio

Licenci zkušební verze aplikace Visio není obnovit nebo prodloužit. Pokud chcete nadále používat po vypršení zkušební verze Visio musíte odinstalovat zkušební verzi a nainstalovat nové prodejní verze aplikace Visio.

Vlastnosti

ID článku: 297263 - Poslední aktualizace: 12. února 2014 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visio 2002 Standard Edition
 • Microsoft Visio 2002 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbactivation kbhowto kbinfo KB297263 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:297263

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com