XIMS: prostý text zprávy může být odeslané jako HTML

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 297464 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud se uživatel pokusí odeslat zprávu ve formátu prostého textu externí příjemci pošty Simple Mail Transfer Protocol (SMTP) nebo Internetu pomocí aplikace Microsoft Outlook 2000 nebo Microsoft Outlook 2002 service Exchange Server informace v profilu, může být zpráva přijata jako jazyk HTML (HTML).

Navíc Exchange System Manager vlastnosti formáty zpráv Internetu na kartě Formáty zpráv kódování zpráv nastavena Multipurpose Internet Mail Extensions (MIME) nebo obsahuje tělo jako HTML. Na kartě Upřesnitformátu Exchange RTF nastavit jako Determined nastavení jednotlivé uživatele.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit pomocí Microsoft Outlook Express zprávu odeslat nebo odeslat zprávu pomocí aplikace Microsoft Outlook se službou Internet Mail informace v profilu.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1.

Pevné Exchange 2000 Service Pack 1 (SP1), sestavení 6.0.4479 phatcat.dll.

Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301452XGEN: Seznam chyb opravených Exchange 2000 Server Service Pack 1

Vlastnosti

ID článku: 297464 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB297464 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:297464

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com