XIMS: HTML olarak gönderilmiş düz metin iletileri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 297464 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Kullanıcı profilinde Exchange Server bilgi hizmeti ile Microsoft Outlook 2000 veya Microsoft Outlook 2002 kullanarak bir dış Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) veya ınternet posta alıcısına düz metin iletisi göndermeye çalıştığında, iletinin köprü metni biçimlendirme dili (HTML) olarak alınan.

Ayrıca, Exchange System Manager'da, ınternet iletisi biçimleri özellikleri İleti biçimleri sekmesinde bir iletinin kodlamasını çok amaçlı ınternet Posta Uzantıları (MIME) veya HTML olarak sağla gövde ya da her ikisi de ayarlanır. Gelişmiş sekmesinde, Exchange zengin metin biçiminitek tek kullanıcı ayarları Determined ayarlanır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Microsoft Outlook Express kullanarak ileti göndermek veya Microsoft Outlook'u kullanarak profildeki ınternet Mail bilgi hizmetini içeren iletiyi gönderin.

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1'de giderilmiştir.

Exchange 2000 Service Pack 1 (SP1) giderilen, 6.0.4479 Phatcat.dll, oluşturun.

Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301452XGEN: Hataların listesi Exchange 2000 Server Service Pack 1 sabit.

Özellikler

Makale numarası: 297464 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB297464 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:297464

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com