Tlačidlo Odoslať chýba v novej správe programu Outlook

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 297863 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď otvoríte novú správu v programe Microsoft Outlook, môžete zistíte, že Odoslať chýba tlačidlo na paneli s nástrojmi alebo po kliknutí na tlačidlo Súbor v ponuke Odoslať chýba príkaz.

Poznámka V programe Outlook 2007, Odoslať príkaz je k dispozícii po kliknutí na položku Tlačidlo Microsoft Office.

RIESENIE

Pre Odoslať tlačidlo dostupné, musíte vytvoriť e-mailové konto podľa Kliknutím na E-mailové kontá na Nástroje ponuka. Po nakonfigurovaní e-mailové konto, Odoslať tlačidlo je k dispozícii na paneli s nástrojmi a Odoslať príkaz je k dispozícii po kliknutí na položku Súbor ponuka.

Poznámka V programe Outlook 2007, Odoslať príkaz je k dispozícii po kliknutí na položku Tlačidlo Microsoft Office.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 297863 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbaccounts kbinfo kbmt KB297863 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:297863

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com