Ako nájsť bazén Tagy, ktoré používajú ovládače

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 298102 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje nájsť zdroj značku bazén ktoré používajú tretej strany vodiča. Toto môže byť užitočné pretože keď ste riešiť problém, môžu sa vyskytnúť bazén značkou, ktorá nemôže byť viazaná na Microsoft komponentu a nájsť zdroj tieto značky môže byť zložitá a je často nemožné bez použitia režimu jadra ladiaceho nástroja.

DALSIE INFORMACIE

Chcete vyhľadať súbory, ktoré (potenciálne) použiť daný bazén značku, použite nástroj na vyhľadávanie v systéme Windows 2000:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na Vyhľadávanie, a potom kliknite na tlačidlo Pre súbory alebo priečinky.
 2. V Hľadať súbory alebo priečinky s názvom zadajte *.sys.
 3. V Obsahujúce text položku zadajte značku bazén chcete vyhľadávať.
 4. V Pozrite sa rámček, zadajte cestu na koreň ovládače systému, napríkladC:\WINNT\system32\drivers, a potom kliknite na tlačidlo Teraz vyhľadávanie.
Dostanete zoznam ovládačov, ktoré obsahujú tag. Hoci môžu existovať nejaké falošné hity tady (ako textový reťazec môže prirodzene objavia v iných súborov), táto metóda by mala umožniť môžete zúžiť rozsah vaše vyhľadávanie.

Môžete použiť findstr príkaz (v všetky verzie systému Windows) namiesto programu Windows Explorer. Aby sa minimalizovalo výskyt falošných hity, prejdite do priečinka root\drivers systém na príkaz Príkazový riadok. Ak je to potrebné, použite Prieskumníka nájsť tento priečinok. Spustiť findstr /m /l značku *.sys príkaz, kde je prepínač /m použiť zoznam iba názov súboru. Ak prijímate viaceré súbory, skúste znížiť výška súbory vráti pridaním písmena "h" na značku pred vami spustiť vyhľadávanie. Toto je hlavne užitočné, keď sa značka sa skladá z troch písmen.

Poznámka Možno zistíte, že tento dotaz môže nájsť príslušný ovládač, pretože ovládač nie je načítané z % SYSTEMROOT%\drivers. V tomto prípade viac globálne vyhľadávania, ako napríklad findstr /m /l značku *.sys že začať od % SystemRoot %, % ProgramFiles %, % SystemDrive %, ProgramData %. Príklady, použite findstr /m /l hTCPt *.sys príkaz vrátiť Tcpip.sys a findstr /m /l hCPnp *.sys vrátiť Classpnp.sys alebo Acpiec.sys v závislosti od toho, ktoré operačný systém používate.

Pre Ďalšie informácie, kliknite na nasledovné číslo článku, čím zobrazíte články v Microsoft Knowledge Base:
250453Určenie špeciálnom fonde značkovanie možnosti pri ladení
177415 Ako používať Memory Pool Monitor (Poolmon.exe) na riešenie problémov s pamäť režimu jadra netesnosti

Vlastnosti

ID článku: 298102 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kb3rdparty kbenv kbhowto kbmt KB298102 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:298102

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com